PDA

Zobacz pełną wersję : Kalkulator wyceny okien do VirtueMarta



4example
11-01-2011, 23:10
Witam serdecznie,

chciałbym zrobić coś takiego jak kalkulator okien, który po ustaleniu ceny przenosi ja do VirueMarta. Coś takiego jest na stronie: http://www.wycenaokien.pl/kalkulator-wyceny-okien. Może jest jakiś komponent, który można zmodyfikować do potrzeb lub inny sposób? Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.

Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedź :)

Gall Anonim
11-01-2011, 23:46
Jak dla mnie musisz stworzyć właściwy formularz i zlinkować go na końcu (wynik/odpowiadający konkretnemu produktowi ) do konkretnego produktu w VirtueMart - wszystko
pzdr

pyziak
12-01-2011, 00:02
Na pewno masz to na Joomla 1.0 ? ( bo piszesz w takim dziale)

ps.
chyba nie ominie Cię dział 'Zlecenia' ,

palyga007
12-01-2011, 01:16
Ale co to znaczy przenosi?

samych kombinacji wymiaru z podanej przez ciebie strony dla jednego okna jest ok 3.6 mln

4example
12-01-2011, 15:24
Jak dla mnie musisz stworzyć właściwy formularz i zlinkować go na końcu (wynik/odpowiadający konkretnemu produktowi ) do konkretnego produktu w VirtueMart - wszystko
pzdr

Jasne, sam formularz można zrobić ... to nie problem. Kłopotliwe natomiast będzie "wstrzelenie wyniku" do virtuemarta. Tu mi się problem rodzi :(
Magią byłoby coś takiego ... wybieram "okno" jako produkt i później pojawia mi się zakładka "Kalkulator" i tam sobie ustalam co i jak a na końcu cenę mi wstrzeli do koszyka. No! :)

Gall Anonim
12-01-2011, 15:47
No to zapraszam do Magika :)
wchodzi też w grę dział zlecenia.
Pzdr

lasica333
31-01-2012, 23:46
Witam
Choć temat stary to dla mnie aktualny, potrzebuję umieścić na stronie wycenę okien jest fajny komponent kalkulator pvc, ale ma jedną wade nie da się zrobić wprowadzania wymiarow z palca. Czym to najlepiej zrobić i jak by było zbliżone do strony podanej na poczatku tematu.(bez przesyłania do koszyka sama wycena)
Pzdr