PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z "ostatnio dodanymi" ogloszeniami



salon
12-01-2011, 20:46
Na wstępie chcialbym zaznaczyc ze nie mam wiekszego pojecia o Joomli (oraz PHP) ale postaram sie w "łopatologicznie" przedstawic problem.

Zainstalowalem komponent do ogłoszeń 'adsmanager'. Zainstalowałem 2 dodatki - 1. do wyswietlania ostatnio dodanych ogloszeń 2. do wyswietlania wszystkich kategorii.

Ustawilem 1. dodatek (ostatnio dodane) tak aby wyswietlały mi sie na stronie Start pod moim tekstem. Gdy klikne z menu inny przycisk wszystko dziala dobrze. Jedank bedac na stronie Start i klikajać na kategorie z 2go caly czas wyswietlona sa na dole "ostatnio dodane". Tak wiec zapewne Joomla widzi jakbym był wciaż na stronie Start i wyswietla mi 'ostatnio dodane'. Jak mozna to obejsc ?

z gory dzieki za pomoc

pyziak
12-01-2011, 21:37
Po pierwsze link do strony, dalej co za niby dodatki zainstalowałeś ? ( podejrzewam że moduły) , kolejna sprawa to poczytaj o : Przypisaniu modułu do pozycji menu , na wiki (http://wiki.joomla.pl) lub forum

ps. na pewno używasz joomla 1.0 ?

salon
12-01-2011, 23:21
uzywam 1.5 z trybem zgodnosci 1.0. Linku niestety na chwile obecna brak. Zainstalowalem moduł "adsmanager" do dodawania ogłoszeń. Do tego zainstalowałem 2 dodatki (te wyzej opisane)