PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek Phoca Guestbook problem



andim
14-01-2011, 11:18
Witam,

Prosiłbym Państwa o poradę w takiej kwestii:
Zainstalowałem do witryny dodatek Phoca Guestbook i wykonałem spolszczenie które mi spolszczyło cały panel admina, lecz w formularzu wpisu gościa w wyglądzie strony jest dalej widoczny napis po angielsku: "Post message", jak by można ten napis zmienić na np: wyślij wiadomość, lub wpisz się do naszej księgi gości? i te nazwy obok formularza jak "Tytuł" i "Nazwa" też bym chciał zmodyfikować jeżeli ktoś miał do czynienia z tym dodatkiem i wie jak by to można było wykonnać bardzo proszę o poradę.

tomeekm
14-01-2011, 13:03
Witam
Jeżeli pobrałeś spolszczenie ze strony phoca to wersja tego spolszczenia "działa" do wersji #1.3.1 phocaguestbook włącznie. Fraza "Post message" znajduję się w pliku językowym przy wersji #1.3.2 i tam należy wpisać polskie tłumaczenie. Pliki językowe trzeba skopiować także od strony frontowej -> katalogJoomla/language/pl-PL

andim
14-01-2011, 21:22
Dziękuję za odpowiedź która bardzo mi pomogła, moja wersja Guestbook to 1.4.3 i musiałem pokombinować, poprostu dodałem linijkę w pliku ini.pl, ze spolszczeniem tego napisu i zadziałało. Jeszcze jakby ktoś napisał mi jak najwięcej o obsłudze modułu:" DJ_classifieds ogłoszenia" byłbym wdzięczny.