PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z profilami Kunena 1.6.2



UndeadAngel
14-01-2011, 21:18
Mam problem z edycją profilów w kunena 1.6.2 W profilach użytkowników nie działają przyciski Posty Podziękowania Subskrypcje Ulubione. Nie można edytować profilów ani dodawać awatarów.


(http://www.turnersyndrom.org.pl/administrator/index.php?option=com_plugins&view=plugin&client=site&task=edit&cid[]=34)

UndeadAngel
15-01-2011, 23:17
Przy włączeniu mootools upgrade nie działa górne menu w panelu administratora. Nie mogę nic wybrać z niego, nic się nawet nie rozwija.

suchjy
05-02-2011, 20:51
Mam ten sam problem, odziwo na fireboard działało wszystko, po instalacji nowej kuneny nie działa edycja profilu, moo tools wlaczalem i wylaczalem, probowalem tez na domyslnym stylu i nic.

dnc
08-02-2011, 15:37
To nie jesteś sam. Też to mam. Próbowałem nawet zmieniać mootool, bo gdzieś znalazłem info, że za brak menu profili odpowiada brak właściwej i włączonej wersji mootools. Tymczasem ja mam włączoną i działającą.
Inną sprawa jest, że podczas ładowania skrypu wyskakuje błą. Jednak z linii skryptu generuje błą. Próbowałem to jakoś obejść, nawet edytowałem skrypt i wyłączyłem tę część by nie generował błeu. Teraz nie generuje, ale i tak to nic nie zmieniło.

zeteff
07-08-2011, 21:13
UndeadAngel rozwiazałeś problem??