PDA

Zobacz pełną wersję : Przestał działać JCE



nos
15-01-2011, 00:13
Witam,
zainstalowałem JCE głównie, aby liknować do artykułów na stronie (to z resztą na tym forum mi polecono :)) Działało wszystko pięknie do wczoraj. Dzisiaj mam taki problem. Przełączam sobie na domyślny edytor JCE i po wejściu do edycji artykułu chcę zrobić link (jak to robiłem wcześniej) a tu zonk - nie ma tej opcji, tzn. mam domyślny edytor z joomli. Jest mi to bardzo potrzebne, pomocy!
ps: odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i nic nie pomaga

---------- Post dodany 15-01-2011 o 00:13 ---------- Poprzedni post był 14-01-2011 o 21:21 ----------

Teraz JCE działa, ale coś jest nie tak z edytorami w mojej dzumli. Są problemy z zapisywaniem zmian, np. czcionek i ich kolorów, czasem odstępy między wierszami robią się na 3cm, czasem nie da się zapisać artykułu wcale. Nigdy tak nie miałem. Edycja artykułów stała się MĘCZARNIĄ. Nie wiem dlaczego tak jest.

Jdwind
15-01-2011, 10:07
Czytałeś regulamin? Podałeś za mało szczegółów, żeby można Ci pomóc.

nos
16-01-2011, 00:04
Rzeczywiście czytając teraz mój post, widzę, że jest mało szczegółów, ale wtedy krew mnie zalała :zly: i byłem strasznie wkurzony tym edytowaniem. Na razie edytor JCE jakoś działa, jak będą znów z nim problemy, to dokładnie je opiszę i podam adres strony. Pozdrawiam