PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości indywidualnych ustawień artykułu innych niż globalne



stanlejek
14-01-2011, 22:56
Np. globalnie mam włączone wyświetlanie tytułu artykułu, a gdy chce dla jednego zmienić tak aby tytuł nie był wyświetlany nic to nie daje... Wy tez tak macie? Nie wiem czy to blad nowej 1.6 czy tez co u mnie nie tak....

moje
14-01-2011, 22:57
A gdzie to chcesz zmienić?

stanlejek
14-01-2011, 23:02
w "Article options" - jest tam cała lista ustawień, w wersji 1.5.22 wszystko hulało ok

moje
14-01-2011, 23:13
Ale to "article options" jest w artykule czy w łączu?

danieladrianka
14-01-2011, 23:17
to działa ale nie dla strony startowej, na stronie startowej tytuł będzie widoczny - zniknie gdy klikniesz 'Więcej" lub ten tytuł jeśli jest linkiem
Strona z artykułem który chcesz wyświetlić otworzy się już bez tytułu artykułu ;P
jeśli chcesz by na startowej też nie wyświetlało tytułu wejdź w menu główne -> opcje artykułu ->pokaż tytuł --- ustaw 'użyj ustawień artykułu'

stanlejek
14-01-2011, 23:19
jak sama nazwa sugeruje - w ARTYKULE tzw. rozszerzone parametry

danieladrianka
14-01-2011, 23:20
rozwiązanie w poście powyżej podałem ;)

stanlejek
14-01-2011, 23:47
Kicha...nie dziala - sprobuj ukryc w jakims jednym artykule np. ikonki drukarki czy pdf - NIE DA SIE... dopiero globalne zmiany dla wszystkich artykulow zmieniaja - ALE DLA WSZYSTKICH..... W poprzedniej wersji dzialalo wszystko a tu kiszka... Generalnie zapowiada sie fajnie ta 1.6 ale przejde jak ja dopracuja, poza tym nie ma JCE na 1.6 i wielu innych potrzebnych komponentow. Coz - trzeba czekac....

danieladrianka
15-01-2011, 00:01
dziwne ale u mnie działa zarówno to rozwiązanie poprzednie jak i ukrywanie ikonek dla poszczególnego arta

Pawełek
15-01-2011, 00:46
A jaki masz typ w menu do strony startowej. Jak wybrałeś Przegląd Strona Startowa to wtedy zmień w menu parametry komponentu, bo domyślnie są globalne.

Jak masz artykuł to rozwiązanie @danieladrianka powinno działać.

moje
15-01-2011, 01:01
jak sama nazwa sugeruje - w ARTYKULE tzw. rozszerzone parametry
Ustawienia o nazwie "article options" występują nie tylko w artykule.

Nie zapomnij o ustawieniach łącza (w menu), tam tez znajdziesz te ustawienia, zależnie od typu łącza.

HICO
18-01-2011, 23:20
uporałem się dopiero po zmianach w ustawieniach menu, dzieki moje, zastanawiam sie teraz czy tak samo było w joomli 1.5 ??

fIlek
18-01-2011, 23:35
uporałem się dopiero po zmianach w ustawieniach menu, dzieki moje, zastanawiam sie teraz czy tak samo było w joomli 1.5 ??

Było trochę inaczej. Tutaj jest najwyraźniej błąd, bo ustawienie indywidualnej cechy artykułowi nie odnosi rezultatu :(

kubel-junior
19-01-2011, 11:51
tak, ewidentnie nie działa. Wyłączenie wyświetlania tytułu w artykule z poziomu edycji artykułu nie działa.

Trzeba wyłączyć tą opcję w edycji pozycji menu w zakładce "Article options"

Makik
12-02-2011, 22:01
Trochę w tym temacie, tyle że odwrotnie.
Sytuacja następująca: w menu ustawione wyświetlanie artykułów "Articles » Category Blog" - po wybraniu tego menu wyświetla wszystko prawidłowo (lista artykułów z tekstem wprowadzającym, tytuł artykułu, read more). Po kliknięciu w wybrany artykuł - wyświetla się strona z artykułem, ale bez tytułu - jeśli jest ustawione w menu lub artykule :Article Options= * Show Title - Yes - to wyświetla, ale NAZWE MENU a nie tytuł artykułu. Czy to jest błąd wersji 1.6.0 czy trzeba coś specjalnego przestawić?