PDA

Zobacz pełną wersję : Easycomments - nie działa ?



Gnom
15-01-2011, 16:32
Witam, mam problem z komponentem easycomments, z tego co wyczytałem to daje on możliwość komentowania artykułów, ale ja go chyba nie potrafię ustawić bo w moim przypadku nie wyświetla się taka możliwość. Może ktoś mi pomoże w tym temacie. poniżej zamieszczam screena z moimi ustawieniami3499

Sorry za screena, ale nie bardzo wiem jak zrobić, żeby był w normalnym rozmiarze :(

pawinf
02-02-2011, 16:35
ja ci nie pomogę, ale tylko powiem, ze to nie tylko u ciebie, ja mam identyczny problem. z tego co wyczytalem moze to byc przyczyna nawet serwera, nie koniecznie ustawien, czy twojego bledu... przydalaby sie wypowiedz kogos, kto naprawde zna sie na rzeczy. z czego wynikaja i dlaczego w ogole istnieja z komentarzami takie bledy

markooff
05-07-2011, 21:21
dopisuję się do prazedpiszców :-)
Mam dwukrotnie już ten sam problem - po zainstalowaniu EasyComments (wersja 1.1.0-utf)
i poprawnym zainstalowaniu dodatku przez joomlęoraz włączeniu Obsługi spuścizny
okazało się , że jakiekolwiek bym nie wybrał ustawienia (wyświetlania, działów w których mająbyćkomentarze itp)
na stronie portalu nie pojawia się nic. ...

1.1.0-utf.zip wiem, czytając tutejsze wątki dochodzę do wniosku , że to chyba zależy
od przypadku albo te 'cholerne'commentsy cdziałają albo nie chcą ...

A może jest jakiś sposób, żeby debuggować- z poziomu joomli - takie przypadki ?
/człowiek czułby się troszkę mniej ślepym / :-)

Pozdrawiam

pawinf
06-07-2011, 10:36
ja ostatecznie zrezygnowałem z easycomments choć opis był zachęcający. W końcu pomyślnie zainstalowałem jcomments (http://www.joomlatune.com/)

Jola
06-07-2011, 11:18
Witam,
przyjrzałam się działaniu (niedziałaniu) tego komponentu i znalazłam przyczynę jego humorów. Jednak wymaga jeszcze kilku poprawek, a z czasem u mnie krucho.
Postaram się na dniach wrzucić poprawiona wersję.
Pozdrawiam

markooff
06-07-2011, 19:27
Dzieki Jolu za zainteresowanie sie naszym(i) problemam(i) :) Trzymamy więc kciuki i cichutko czekamy na ew. rozwiązania/sugestie :):)

Pozdrawiam
serdecznie

Jola
19-07-2011, 09:09
W plikowni (http://pliki.joomla.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=944&Itemid=17) jest do pobrania wersja natywna EasyComments dla Joomla 1.5

epaluki
12-12-2012, 14:15
Działa po poprawkach, ale ... po ustawieniu prawa komentowania dla zarejestrowanych użytkowników, wyskakuje komunikat o konieczności zalogowania nawet gdy użytkownik już się zalogował :-(. Tak więc możliwość komentowania jest tylko w przypadku udostępnienia tej opcji wszystkim.