PDA

Zobacz pełną wersję : JFusion i logowanie z vBulletin, alternatywne liczniki?



gotrunks
19-01-2011, 20:24
Na naszym portalu android.com.pl używamy joomli 1.5.22 oraz najnowszego JFusion do synchronizacji kont z vbulletin 3.8.6, w opcjach jest zaznaczony dual login i ten działa następująco:
- logując się na portalu loguje się na forum, wyloguje się na portalu czy na forum to wyloguję się wszędzie ;)
- loguje się na forum to NIE :( loguje się na portalu... tutaj coś nie działa od strony forum, może w template z loginem coś musi być dodatkowo a nie ma? jednak w opisie instalacji wtyczki na stronie wiki jfusion niczego się nie doszukałem
- rejestracja użytkowników vB-> Joomla działa jak trzeba.

Sesje w vB i Joomli są ustawione pod ta samą domenę, oraz jest prawidłowy klucz ciastek z vB w ustawieniach pluginu Jfusion... natomiat ilość generowanych ciastek przy logowaniu od strony Joomli jest mniejsza niż jak loguje się z forum :E

A jeszcze pytanie ekstra co zrobić by licznik odwiedzin artykułów ruszał się również dla niezalogowanych i najlepiej unikalny żeby sprawdzał IP bo ten wbudowany zlicza ilość odwiedzin za każdym refreshem...

Mam nadzieję, że nie pomyliłem działu ;)

trzepiz
19-01-2011, 23:18
Jak podeslesz mi do testowania most to chętnie sprawdzę co może sprawiać problem...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk