PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup rozszerzenia JoomFish.



kiki05
20-01-2011, 23:50
Wita szanownych kolegów

Ponieważ dość poważnie zastanawiam się nad wykupieniem "Srebrnej "subskrypcji dodatku JoomFisch, chciałem zapytać może ktoś z was ma jakieś doświadczenia z przeprowadzeniom takiej transakcji. Oczywiście nie chodzi mi o złożenie samego zamówienia, gdyż to wykonam przez stronkę, ale raczej chodzi mi o optymalny wybór sposoby zapłaty, gdyż z tego co się orientuję przelewy zagraniczne są płatne i ich koszt może wzrosnąć w zależności od danych jakie podamy na przelewie i w związku z tym szukam kogoś kto miał już jakieś doświadczenia w tym temacie.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i mam nadzieję że dosyć jasno się wyraziłem:)

Gall Anonim
21-01-2011, 00:55
Pay Pal :-)
Zazwyczaj jest taka możliwość - Ty płacisz normalnie - a prowizję oni
Pzdr

PeFik
21-01-2011, 13:18
koszt może wzrosnąć w zależności od danych...
ale moze też zmaleć.

Kwestia: Kraj - Vat - jeździsz palcem po mapie to pomyśl jak zaoszczędzić xx% podatku, więcej ci nie podpowiem bo mnie US dopadnie i udzieli reprymendy.

kiki05
23-01-2011, 23:09
ale moze też zmaleć.

Kwestia: Kraj - Vat - jeździsz palcem po mapie to pomyśl jak zaoszczędzić xx% podatku, więcej ci nie podpowiem bo mnie US dopadnie i udzieli reprymendy.

Dzięki za info.

Z pewnością skorzystam z paypal bo taka forma płatności jest na stronce, ale zastanawiam się jaka i czy jest możliwość zwrotu podatku Tax Refund, gdyż w cenę jest wliczoane 19% podatku ?