PDA

Zobacz pełną wersję : IP CITY



RYSIEKJJ
21-01-2011, 08:16
Jest możliwosć wykorzystania tego modułu w wersji 1.5.20 ????
Albo moze jest inny moduł dla 5-tki ?

seba.adm
21-01-2011, 10:02
Witam

Zerknij >>tutaj<< (http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/visitors). Masz kilka do wyboru.

RYSIEKJJ
21-01-2011, 20:33
Witam

Zerknij >>tutaj<< (http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/visitors). Masz kilka do wyboru.

Słuchaj no Panie "wyjadacz" - pytałem o dodatki chodzące !!!! Bo te z tego linka w 90% są albo płatne albo do d.....y. Sprawdziłem !

KejeN
21-01-2011, 20:40
Słuchaj no Panie "debiutant" - może by trochę grzeczniej?

seba.adm
21-01-2011, 20:40
@RYSIEKJJ. Pytałeś o inny moduł, to wskazałem gdzie możesz ich poszukać. Twoja prywatna opinia, co o nich myślisz naprawdę mało mnie obchodzi. Nie odpowiadają Tobie darmowe, możesz sprawdzić również płatne.

//
Cześć KejeN :)

RYSIEKJJ
21-01-2011, 21:26
@RYSIEKJJ. Pytałeś o inny moduł, to wskazałem gdzie możesz ich poszukać. Twoja prywatna opinia, co o nich myślisz naprawdę mało mnie obchodzi. Nie odpowiadają Tobie darmowe, możesz sprawdzić również płatne.

//
Cześć KejeN :)

Darmowe nie chodzą !!! Jak chcesz pomóc to zapodaj coś co jest sprawdzone. A nowicjusz to ja już nie jestem :) POstawiłem z 40 serwerów linuxowych :) Żyję z tego. Wpuściłem się w tą Joomlę sam nie wiem dlaczego :) Bo klient tak chciał.

Bazyl
21-01-2011, 21:28
Kolego!

Trochę szacunku dla innych!

Ja to bym go zrobił na czerwono. Za całokształt i za d...

trzepiz
21-01-2011, 21:39
@RYSIEKJJ - ... Ja także przez długi czas zajmowałem się administracją sieci + serwery (różne) ale jakoś od tego nie zrobiłem się zwykłym "chamem". Otrzymałeś odpowiedź - jak nie znalazłeś tam nic co ci pasuje to możesz zawsze sam napisać interesujący cię dodatek. Poza tym płatna znaczy co ? - gorsza? A może Ty chciałbyś procować za darmo ? Szanuj pracę innych to i inni będą szanować Twoją.

Bardzo proszę grzeczniej .. Nikt cię nie zmusza do bycia uczestnikiem tego forum. Jeśli uważasz, że nie warto uczestniczyć w jego "życiu" zawsze możesz tu przestać zaglądać.