PDA

Zobacz pełną wersję : Dj Catalog2 Gryzie się z DJ Tab



PiotrWrona
22-01-2011, 22:59
Witam. Zainstalowałem DJ Tab Generator, który działa świetnie ale.... no właśnie zawsze jest to ale mam stworzone zakładki w bocznej pozycji (podmiana dwóch menu) wszystko działa dobrze nie ma konfliktu z żadnym ze skryptów do momentu otworzenia w głównej pozycji Dj Catalog2 wtedy zakładki w module DjTG przestają działać (nie da się ich przełączać). Czy to normalne że te dwa Komponenty nie chcą ze sobą współpracować ? Dochodzi do jakiegoś konfliktu między nimi ? a może po prostu trzeba coś w ustawieniach zmienić ?

michalo
24-01-2011, 11:42
Witaj,

mógłbyś podsłać mi PMkę z adresem twojej strony? Postaram się podejrzeć co może być źle.

PiotrWrona
24-01-2011, 12:15
Strona z tymi komponentami jest na serwerze localhoście......

michalo
24-01-2011, 12:44
Hmm przetestowałem na wszystkie możliwe sposoby i u mnie działa.

Rozumiem, że DJ TabGeneratora używasz w module zawierającym 2 moduły menu? Czy może korzystasz z widoku komponentu? Prześlij zrzut ekranu swojej strony oraz ewentualne błędy JavaScript jeśli się u Ciebie pojawiają.

P.S. Faktycznie może zaistnieć sytuacja, w której taby nie działają. Dzieje się tak w sytuacji gdy na stronie z widokiem komponentu DJ Tab Generator jest opublikowany moduł DJ Tab Generator. Nie ma to jednak nic wspólnego z DJ Catalogiem.