PDA

Zobacz pełną wersję : czytaj całość



pegazeq
23-01-2011, 16:28
Chcę zmienić kolor czcionki, aby przy wyświetleniu strony widać było "czytaj całość" w innej barwie. W którym miejscu w css należy to zmienić?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam!

Robster
23-01-2011, 17:05
Link do strony lub zainstaluj sobie CHROME lub FireBug'a do FF i sam rozwiąż problem, bo do najbardziej złożonych on nie należy.

----------
3 lata i punkt A regulaminu nadal w powijakach :/

pegazeq
23-01-2011, 19:08
Link do strony lub zainstaluj sobie CHROME lub FireBug'a do FF i sam rozwiąż problem, bo do najbardziej złożonych on nie należy.

----------
3 lata i punkt A regulaminu nadal w powijakach :/

Oj tam, oj tam. Po co ten złośliwy komentarz? Aby nie pozostać dłużną, pozwolę sobie zauważyć, że z matematyką to chyba problemy duże miałeś :P skoro 2011-2007 u Ciebie wynosi 3 lata :)
A tak poza tym to dziękuję. Zapomniałam, o sprawdzeniu źródła strony i to bez polecanej instalacji.
Pozdrawiam :)
Martyna

Robster
23-01-2011, 19:26
Dla ścisłości, od daty twojej rejestracji minęło 1223 dni, czyli 29353 godzin, czyli 1761180 minut. Jakbyś tego nie liczyła jest to 3 lata, nie 4 nie 2 tylko 3 (jak ja kocham liczby).
Złośliwy? Czy ja wiem, moim zdaniem raczej dobitne uświadomienie twojej niewiedzy, nie tylko tej programistycznej.

Podziękowania przyjęte :up: Niemniej polecam, któryś z wcześniejszych programów/dodatków zainstalować, bardzo ułatwia pracę z J! i wszelkie wprowadzanie zmian do szablonu.

3maj się :mrugam:
Robert

zwiastun
23-01-2011, 19:43
@Robster! Co Ty robisz? Niewieście publicznie lata liczysz? I niedokształcenie wyrzucasz? :)

Robster
23-01-2011, 20:58
Hehehe wybacz mój nietakt, rzeczywiście z tymi latami to po bandzie poszedłem :D

a_m
23-01-2011, 23:00
tyle marudzenia o jedną klasę; @pegazeq, @Robster, wymieńcie się mailami, jak chcecie się dalej przekomarzać;
Joomlowa klasa dla "czytaj więcej", " dalej" itp - .readon, szablon może nadpisać inną; nie podałaś linka do strony, do szablonu

Robster
23-01-2011, 23:41
Nie psuj chwili @a_m, dawno nie pisałem ze @zwiastun'em w jednym temacie :P

pegazeq
24-01-2011, 00:34
Dla ścisłości, od daty twojej rejestracji minęło 1223 dni, czyli 29353 godzin, czyli 1761180 minut. Jakbyś tego nie liczyła jest to 3 lata, nie 4 nie 2 tylko 3 (jak ja kocham liczby).
Złośliwy? Czy ja wiem, moim zdaniem raczej dobitne uświadomienie twojej niewiedzy, nie tylko tej programistycznej.

Podziękowania przyjęte :up: Niemniej polecam, któryś z wcześniejszych programów/dodatków zainstalować, bardzo ułatwia pracę z J! i wszelkie wprowadzanie zmian do szablonu.

3maj się :mrugam:
Robert


@Robster! Co Ty robisz? Niewieście publicznie lata liczysz? I niedokształcenie wyrzucasz? :)

Toż ja nie wiedziałam, że z lożą szyderców zadarłam :podstep::P
Lata, miesiące, tygodnie, godziny, minuty... Cóż to jest w porównaniu z wiecznością? :)
"Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja..."
Pozdrawiam serdecznie
Martyna