PDA

Zobacz pełną wersję : widoczny kod templatki od <style type="text/css"> joomla w narzędziu spider robot



Asia1
24-01-2011, 21:34
Witam! Zainstalowałam bezpłatną templatke do joomla i opublikowałam stronę. Skorzystałam z narzędzia analizy strony "spider robot" na twojapozycja.pl czyli które pokazuje jak robot widzi moją stronę. Powinien byc tu sam czysty tekst a u mnie wywalilo straszna ilośc kodu od <styletype="text/css"> przed sekcją head. Wydaje mi się, że to chyba z katalogu css szablonu ale jestem zielona w tym temacie i nie jestem pewna. Czy ktoś wie jak co z tym zrobić? bo ja jestem w czarnej rozpaczy błagam o pomoc!!!:(:(

palyga007
24-01-2011, 22:48
<styletype="text/css">
jeśli nie popełniłaś literówki to powinno być

<style type="text/css">
mała rzecz a różnica wielka.

Asia1
24-01-2011, 22:59
Fakt ale jest z przerwą zlepiło się przy kopiowaniu. Ustaliłam że przyczyna tkwi w css szablonu bezpłatnego, ponieważ porównałam go z szablonem joomlowskim beez który jak sie okazało ma kod czysty jak łza i nie wywala takich rzeczy tylko przedstwia ładnie sam tekst. Tylko teraz jak go poprawić? Porównalam zawartości katalogów css obydwu szablonów i ten w którym wywala kod ma plik php templates_css a beez go nie ma.

palyga007
24-01-2011, 23:20
Gadamy o powietrzu.
Podaj nazwę tego darmowego szablonu lub lepiej link gdzie go można pobrać.

Asia1
24-01-2011, 23:40
http://www.templatki.com/home/download?func=fileinfo&id=2313
wiem juz ten kod ktory widac i ktory przeszkadza to jest kod właśnie z tego pliku php template_css.php - jak sie okazało jak go otworzyłam i porównałam z tym kodem ze strony ktory mi wadzi i są to style dotyczące menu krok do przoduc czli pytnie jest sprecyzowane co zrobic zeby kodu z tego pliku nie było widac w kodzie strony?jak go usunełam style menu się brzydko mówiąc skopały totalnie czyli musi on byc w tym miejscu.