PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z JCE Editorem



Han
26-01-2011, 00:25
Witajcie. Mam zainstalowaną Joomlę 1.5.22 Stable na hostingu Linuxpl. Problem mam z edytorem JCE. Na stronie jest 2 administratorów - ja i kolega. Ja mogę wszystko :spoko: kolega ma problem z wrzucaniem fotek poprzez podstawowy plugin JCE do uploadowania zdjęć. Klika ikonkę, ładuje zdjęcie z dysku, opisuje, w artykule pojawia się wszystko poprawnie a po zapisaniu od frontu jest błąd fotki (tekst alternatywny się wyświetla). Po sprawdzeniu okazuje się że wgranego pliku obrazka nie ma na serwerze.

Włączyłem FTP w witryna->konfiguracja->system, wpisałem poprawne dane i zapisałem. W pliku konfiguracyjnym wszystko jest wg moich ustawień. Kolega jak wejdzie u siebie na admina miał ustawienia standardowe (adres 127.0.0.1 czy coś takiego i resztę pustą) a po próbie zmiany na poprawne dane ftp plik się nie zapisuje.

Dlaczego on ma niby inne dane w tym ftp skoro plik konfiguracyjny jest ten sam? Może problem wogóle nie jest w ftp a czymś innym? Jutro pobawię się z wprowadzeniem u niego poprawnych danych ale czy jest sens to drążyć? Proszę o jakieś propozycje.

Han
27-01-2011, 14:33
Sprawa się wyjaśniła - rozwiązanie banalnie proste (aż wstyd :lol: ). Kolega logował się na serwer próbny gdzie była umieszczona robocza wersja strony z tą samą bazą danych. Brak słów :blink::blink::blink: Proszę o zamknięcie sprawy