PDA

Zobacz pełną wersję : Przenoszenie strony na inny serwer: błąd pętla przekierowania



mieczprawdy.com.pl
28-01-2011, 10:04
Witam, mam taki problem...
chciałem przenieść swoją stronę na inny serwer, ale po instalacji z backupu test.parafiastykow.pl wyskakuje taki błąd

Strona internetowa pod adresem http://test.parafiastykow.pl/chatspowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z tym komputerem.

i teraz moje pytanie dotyczy tego gdzie mogę usunąć to przekierowanie na /chat w którym może to być mniej więcej pliku

proszę o pomoc

ppilus
28-01-2011, 11:46
Warto by podać w jaki sposób przenosiłeś.
Co rozumiesz przez instalację z backupu ?

mieczprawdy.com.pl
28-01-2011, 13:00
backup utworzony za pomocą joomlapack... backup odtwarza stronę dobrze na serwerze gdzie strona jest zainstalowana oryginalnie, ale przy odtwarzaniu go na innym serwerze pojawia się ten problem...

dodam że oprócz strony na oryginalnym serwerze jest forum, którego nie odtwarzałem na nowym serwerze

danieladrianka
28-01-2011, 20:49
przenosząc na nowy serwer stronę i rozumiem że domenę ?

Prawdopodobnie źle ją podpiąłeś.
Strzelam w ciemno ale masz ją podwójnie przekierowaną w związku z czym zapętla się i pokazuje taki komunikat.

mieczprawdy.com.pl
29-01-2011, 09:05
domena była delegowana

ale instalowałem je z backupa pod całkiem inną domeną i to samo wyskakuje