PDA

Zobacz pełną wersję : Rozwijane menu - problem



rallyfahrer
28-01-2011, 15:18
Witam. Drodzy koledzy, mam problem. Chciałem wykorzystać ten oto szablon: http://demo.joomshaper.com/joomla15/simplicity_ii/#topofpage . Jak widać działa na nim rozwijane menu u góry strony, wgrałem owy szablon u siebie i menu nie działa, robię podpozycje menu i nic wyświetla normalnie, czyli stworzoną podpozycję wyświela na końcu listy. W css szablonu wszystko jest elegancko zdefiniowane, ale nie działa. Pomocy !

ppilus
28-01-2011, 15:32
I na podstawie linku do szablonu mamy powiedzieć czemu nie działa u ciebie ? Weź się zastanów co piszesz i w jaki sposób mamy pomóc ? Chyba, że ktoś ma ukryte zdolności jasnowidzenia, jednak do tej pory żaden taki się tu nie ujawniał.

rallyfahrer
28-01-2011, 15:39
Przecież napisałem że wgrałem ten szablon na gołą jommlę, zrobiłem całą strukturę menu wielopoziomowego i nie działa.

zwiastun
28-01-2011, 16:02
No to tak: Skoro u nich działa, a u Ciebie nie działa, to widocznie problem leży w tym, że "wgrałeś na gołą joomlę".
Po pierwsze Joomla! nie ma w ogóle płci ani rodzaju gramatycznego i jest nieodmienny.
Po drugie, nie wgrywaj więcej niczego na "gołą joomlę", załóż jej najpierw przynajmniej jakieś koronki. Będzie seksowniejsza.
Po trzecie, gdy Ci moderator uprzejmie doradza, co byś się zastanowił nad tym, co napisałeś, to nie po to, żebyś mu przywalił z rury, ze wiesz, co robisz. Bo uzmysławia Ci, że nikt Ci nie pomoże na podstawie takich informacji.