PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zalogowaniem od zpalecza po instalacji joomla 1.6



Gall Anonim
28-01-2011, 18:02
Cześć,
Tak sobie pomyślałem że warto poćwiczyć temat joomla 1.6 - zainstalowałem pierwszy raz i : houston we have a problem :)
Instalacja przebiegła (przynajmniej teoretycznie) bez problemu.
Katalog instalacyjny został wykasowany.
Od frontu jest ok.
Od zaplecza - nie można się zalogować - dostaję czystą kartę.
W związku z tym włączyłem pokazywanie błędów i otrzymałem informację:
Warning: require(/home/majstersklep/ftp/00000joomla16stab/administrator/modules/mod_quickicon/tmpl/default.php) [function.require (http://jomla16.plusmus.pl/administrator/function.require)]: failed to open stream: No such file or directory in /home/majstersklep/ftp/00000joomla16stab/administrator/modules/mod_quickicon/mod_quickicon.php on line 15

Fatal error: require() [function.require (http://jomla16.plusmus.pl/administrator/function.require)]: Failed opening required '/home/majstersklep/ftp/00000joomla16stab/administrator/modules/mod_quickicon/tmpl/default.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/majstersklep/ftp/00000joomla16stab/administrator/modules/mod_quickicon/mod_quickicon.php on line 15
Fajnie - teoretycznie funkcja została już wykonana - tyle że nie została.
I teraz pytanie co z tym fantem począć.
Host - nazwa.pl
Pzdr
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Problem rozwiązany.
A powód okazał się tak prozaiczny aż wstyd:hmm: - okazało się że dałem ciała podczas instalacji.
Jednak dla potomnych przyznam się co nawywijałem.
Otóż z rozpędu pozostawiłem ustawienie BD na mysqli
Jak poprawiłem parametry na mysql problem przestał istnieć.
Pzdr

scopy
05-03-2011, 00:04
ja też mam problem z dostaniem się do zaplecza od frontu strona wyświetla się normalnie,lecz od zaplecza wyglada to tak
Fatal error: Class 'JToolBarHelper' not found in /home/moja nazwa/public_html/administrator/components/com_cpanel/views/cpanel/view.html.php on line 31
plik com cpanel wgrywałem powtórnie bez efektów

Gall Anonim
05-03-2011, 08:37
Do samo co u kolegi piętro wyżej.
Nawyk po 1.5
Uwaga: to samo jest w najnowszej wersji kickstarta.
Pzdr