PDA

Zobacz pełną wersję : Joomfish i zmiana obrazków w momencie zmiany wersji językowej witryny.



trb
30-01-2011, 21:27
Witam
Mam pytanie. Jak technicznie rozwiązać kwestię obrazków. Mam witrynę na której chciałbym uruchomić joomfisha, niestety zawiera ona sporo treści graficznej z tekstami (nagłówek witryny, banerki, linki tekstowe, etc).
Czy istnieje sposób aby ta treść graficzna również zmieniała się przy zmianie języka witryny, czy wymagam od joomfisha za wiele?
--------------------------------------------------------------------
Dodaję bo ktoś może mieć podobny problem.
Od razu dodam że częściowo znalazłem rozwiązanie - moduł z własnym html-em również może być w zmieniony w wersji językowej, natomiast co do nagłówka witryny na stronie projektu joomfish jest artykuł pt. "Site Logo depend on language" który raczej wyczerpuje mój problem w tej materii. Pozdrawiam.

PeFik
31-01-2011, 10:28
rozwiązaniem jest szablon w zależności od wersji językowej , proste do zrobienia przy użyciu pewnego komercyjnego komponentu, do tego film instruktażowy. Szczegóły na priv.

Holden
11-04-2011, 14:41
Witam
Dlaczego na priva? Jeżeli komponent jest komercyjny z jakiego powodu nie można podać linka do strony producenta? Wpisy na forum mają chyba za zadanie pomagać wielu ludziom jeżeli jest to tylko możliwe? Z całym szacunkiem dla P.F. ale określenie „pewnego komercyjnego komponentu” zupełnie mnie rozbiło. Czy to jakaś tajemna wiedza? A komponent przeznaczony jest jedynie dla wybranych?
Szukam rozwiązania pozwalającego zastosować inny szablon w zależności od wersji językowej i gdyby PeFik wrzucił po prostu tego linka było by po sprawie, a tak musiałem napisać ten kretyński tekst.
Pozdrawiam