PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z JA TABS



DaMiaN935
31-01-2011, 11:31
Witam, kupiłem szablon JA OPAL i wraz z nim dostałem moduł JA TABS. Instaluję go i jest wszystko ok, jednak gdy już go włączam to na stronie pojawia się takie coś:

3581


A powinno być tak:
3582

PS: Tego drugiego screena wziąłem z innej strony co ma templatkę JA OPAL.
http://forum.joomla.pl/images/misc/pencil.png

Próbowałem wszystkiego, wyłączałem tytuł itp, ale nic to nie dało. Aha i jeszcze jedna ważna rzecz, gdy ustawiam pozycję modułu na "ja tabs" to tego modułu nigdzie na stronie nie ma, dopiero się pojawia, gdy ustawiam pozycję "left".

PeFik
31-01-2011, 11:49
zatem musisz aktywować (i zainstalować wcześniej) jeszcze powiązany dodatek (plugin), poszukaj co masz w sekcji download na joomlart

DaMiaN935
31-01-2011, 11:55
A nie powinienem mieć go razem z szablonem? Bo ja po zakupie miałem takie coś, że od razu miałem gotowe pliki do wrzucenia z Joomlą 1.5, szablonem i pluginami, tzn. jak wrzuciłem to wszystko na FTP to już wszystkie pluginy były zainstalowane.

Dylek
31-01-2011, 12:01
Zalezy gdzie kupiles - jak w JoomlArt - masz wszystko i osobno i razem - jak Ci pasuje.

DaMiaN935
31-01-2011, 12:14
Właśnie kupiłem w JoomlaArt i mam i osobno i razem. I zainstalowałem tym wszystko razem i nic. Teraz przed chwilą zainstalowałem osobno i po problemie. Pozdrawiam.

---------- Post dodany o 12:14 ---------- Poprzedni post był o 12:05 ----------

Edit: Jednak jest jeszcze błąd, bowiem pojawia mi się takie coś:

3583

"Trochę" nieestetycznie. Nawet jak wyłączam pokazanie tytułu to tak jest...