PDA

Zobacz pełną wersję : Stopka w Joomla alleee problem.



rossa
31-01-2011, 12:43
Witam i z góry piszę, że wiem, że odnośnie stopki jest cała masa informacji i tu i tam jednak... przewertowałem chyba wszystko: forum, google i inne strony ale żadne instruktaże i podpowiedzi nie rozwiązują mojego problemu. Chodzi dokładnie o stronę: www.terapia-craniosacral.pl u dołu mamy stopkę i żadnym pliku templatki nie ma wpisów, które się w niej znajdują. Sprawdziłem chyba wszystkie nie mówiąc o: index.php czy foter.php. Szukałem w każdym pliku, o którym znalazłem informacje w necie i w każdym, który mi przyszedł na myśl i nic. NIGDZIE TYCH wpisów nie znalazłem. Jeśli ktoś może udzielić jakiejś podpowiedzi będę wdzięczny. Tylko proszę mnie od razu nie chłostać:hmm:

Pozdrawiam

PeFik
31-01-2011, 12:47
1) to jest komercyjny szablon, więc z natury masz wsparcie od producenta
2) takie rzeczy w szablonach od Youjoomla ustala się w konfiguracji szablonu, wiem bo znam. Zatem wchodzi do szablonu i rozwijasz zakładki aż znajdziesz tzw. Copyright

Bazyl
31-01-2011, 12:48
Cześć,

Pewnie "na sztywno" w index.php szablonu: wklej kod między znacznikami div id="footer". Zobaczymy...

pyziak
31-01-2011, 13:23
Youjoomla zabrania wycięcia stopki, chyba że masz developera lub zapłacisz za usunięcie mają gdzie w cenniku.

edit
o mam http://www.youjoomla.com/join/signup.php?acc=3

rossa
31-01-2011, 13:30
Od godziny szukam tego: Copyright i nigdzie go nie widzę. Ale jeśli dobrze pamiętam wcześniej gdzieś był ale nie bardzo jestem pewien czy w plikach templatki. Zdaje się, że gdzieś indziej w plikach Joomli. Może jakieś sugestie?

---------- Post dodany o 12:30 ---------- Poprzedni post był o 12:27 ----------

W takim razie co zrobić najlepiej? Dodać drugą swoją stopkę? Chyba nie? Jakaś rada może?

pyziak
31-01-2011, 13:34
Jakaś rada może? rada taka : nie łamać warunków licencji

rossa
31-01-2011, 14:02
Czyli bym miał jasność zupełną zostawić jak jest i nie dodawać drugiej stopki. Tak?

owen10
01-02-2011, 01:18
Czyli bym miał jasność zupełną zostawić jak jest i nie dodawać drugiej stopki. Tak?

Dokładnie ...
Jeżeli chcesz sobie edytować w szablonie stopkę itp ... to po prostu stwórz sobie nowy szablon, lub zapłać autorowi szablonu (tak jak wspominano wyżej)