PDA

Zobacz pełną wersję : Profile użytkowników, opisy i zdjecia



!Tommy
31-01-2011, 12:30
Witam

Szukam dodatku który spełniłby poniższe wymagania:

Wybrane osoby mogą założyć sobie swój profil z opisem auta, uzupełniając zdefiniowane przeze mnie pola np: model, moc, pojemność, rocznik, opis wyposażenia, opis modyfikacji

Każdy może dodać np 5 zdjęć (fajnie jakby wyświetlało zdjęcia z innego serwera typu fotosik czy imageshack aby nie obciazac serwera strony)

Potrzebuję to pod portal do naszego forum, nie zarobkowo, nie społecznościowo. Poprostu aby każdy zasłużony mógł sobie założyć taką swoją stronę.

dippaolo
01-02-2011, 13:59
Community builder + plugin do galerii cb.profilegallery - powinno spelnic twoje oczekiwania tak wyglądają profile u nas www.centomania.com

!Tommy
01-02-2011, 15:16
Community builder + plugin do galerii cb.profilegallery - powinno spelnic twoje oczekiwania tak wyglądają profile u nas www.centomania.com

no super to wygląda. a odpowiedz mi na pytanie odnoscie zdjec. zdjecia wiem ze wrzucaja na serwer centomani - a da sie tak aby dac linki do zewnetrznego zdjecia lub jeszcze lepiej aby wyswietlał album google picasa ?
bo filmy widze ze z youtuba ida - tez za sprawa cb.profilegallery czy cos innego to jest ?

dippaolo
01-02-2011, 15:48
Zdjęcia wrzucają tylko na serwer. Z tym pluginem nie da się z zewnętrznego serwera dawać linków do zdjęć, musisz poszukać czy coś takiego jest. Filmy lecą za pomocą cb.vide.

PeFik
01-02-2011, 18:10
ew. JomSocial , który ma juz wszytsko w sobie, AIO