PDA

Zobacz pełną wersję : logowanie joomla - facebook



ciubas
31-01-2011, 18:01
witam,

wkurzyłem się na te wszystkie free rozwiązania logowania/łączenia joomla z facebook (i tak potrzebuję swojego), więc postanowiłem coś takiego napisać.

W sumie api facebook na początku jest jakąś magią ale potem idzie już w porządku.

Obecny mój problem, to zalogowanie do joomla.

W jaki sposób przez kod php wymusić zalogowanie użytkownika o danym id (facebook zwraca mi ok, sprawdzam czy użytkownik o danym id_fb jest w bazie, jak jest to chcę go zalogować na jego konto).

Jednak totalnie nie wiem od której strony się za to zabrać.

Bardzo proszę o pomoc!

PeFik
31-01-2011, 21:43
możesz podpatrzeć jak to maja inni zrobione, przecież są także kilkudolarowe rozwiązania

ciubas
31-01-2011, 23:29
Ładnie napisałem, że nie chcę tego tak zrobić - ponieważ, nie ma tego wszystkiego co ja potrzebuję...

Myślałem, że ktoś mnie pokieruje gdzie tego szukać - jak wiele razy tutaj mogłem na to liczyć :)

TLo
01-02-2011, 11:07
Może tu: http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?27-Zlec%C4%99-kupi%C4%99-odst%C4%85pi%C4%99...

ciubas
01-02-2011, 13:51
Nie kumam co to za linki? Chcę to sam napisać, ale nie wiem jakie autoryzacje wymaga joomla -> co jest w 100% potrzebne aby zalogować użytkownika. Więc oczekiwałem np. linku do docs gdzie to jest opisane, sprawdzę sobie co jest potrzebne, wyciągnę z bazy i zaloguję użytkownika...