PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w tytule



starken
11-10-2006, 14:21
Jak wiadomo w Joomli są sekcje artykułów, a w każdej sekcji są jeszcze kategorie. W joomli można stworzyć odnośnik do kategorii, wtedy ten odnośnik przenosi nas na stronę na której jest tabelka z wszystkimi artykułami w danej kategorii. Zmierzam do tego, że wchodząc na taką stronę (stronę kategorii) w tytule widzimy nazwę strony, myślnik, nazwę sekcji oraz nazwę kategorii, tylko że pomiędzy dwoma ostatnimi nie ma spacji.
Troche to pogmatwałem chyba, więc pokaże na przykładzie, i to przykłądzie z Waszej strony!
http://www.pe.joomlapl.com/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=1&id=1&Itemid=2&lang=8859-2
Wejdźcie na tą stronę i zerknijcie na tytuł (na pasku tytułu przeglądarki). U mnie wyświetla się "Joomla! PE - AktualnościAktualności". Wydaje mi się, że pierwszy wyraz "Aktualności" wziął się z nazwy sekcji, a drugi z nazwy kategorii (gdyby kategoria nazywała się np. "Cokolwiek" to tytuł byłby "Joomla! PE - AktualnościCokolwiek"). Mnie by interesowało takie rozwiązanie tego porblemu, aby wyświetlana była tylko nazwa kategorii.
Mam nadzieje że wszyscy mnie zrozumieli. Bardzo proszę o pomoc!