PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem przy wysyłaniu poczty



ProZak
02-02-2011, 12:08
Witam,
na wstępie dodam, że przeszukiwałem forum pod kątem tego problemu, niestety nikt nie miał podobnej sytuacji do mnie.
Mój portal oparty na Joomli istnieje dwa lata i wcześniej nie było żadnych problemów z wysyłaniem newsletterów czy otrzymywaniem potwierdzeń rejestracji przez użytkowników.
Jednak jakiś czas temu zacząłem otrzymywać informacje, że potwierdzenia rejestracji nie dochodzą na gmail i wp. Do tej pory w ustawieniach poczty miałem wysyłanie poprzez PHP. Idąc za poradami z forum zmieniłem ustawienia na SMTP konfigurując prawidłowo serwer. Jednak po testach z rejestracją nowych użytkowników nadal potwierdzenia nie przychodziły na gmaila, a co gorsza, w ogóle nie działał newsletter (wyskakiwał błąd połączenie z serwerem SMTP). Ponowiłem próby na kilku różnych serwerach SMTP (o2, gmail i mój serwerowy). Bez zmian.
Zwiedzony postanowiłem powrócić do tego co było, czyli wysyłania maili przez PHP. No i co teraz? Nic :( Podczas rejestracji czy wysyłania newslettera jest info o prawidłowym wysłaniu maila, jednak nic nie dochodzi. Nie wiem co jest grane. Dodam, że hosting mam w netlook.

dereq
24-08-2011, 21:00
podłączam się do tematu. problem identyczny

zwiastun
24-08-2011, 21:05
Napisz do @ProZaka maila - dość dawno przedstawiał problem, a jak widzisz, nikt nie odpisał. Być może @ProZak doszedł do rozwiązania i Ci pomoże.