PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpieczeństwo witryny - jak wybrać hosting?



pawinf
02-02-2011, 14:19
Właściwie co może zaoferować dobry profesjonalny usługodawca, by zabezpieczać witryny oparte na J!, co od niego zależy? Czy większość zabiegów związanych z bezpieczeństwem należy do niego, czy jednak do Administratora witryny (czyli do mnie)?

pawinf
08-02-2011, 17:18
No dobra - skoro powyższe pytanie jest zbyt zagmatwane, zapytam tak po prostu: Co powinienem wziąć pod uwagę, przy wyborze hostingodawcy? (bo właśnie jestem przed tym krokiem). Jestem początkującym, dlatego takie głupie pytanie... :-)

kurtz
08-02-2011, 17:52
dobry dostawca to taki, który rozumie twoje potrzeby. ponieważ takich nie ma, a ty rozumiesz swoje potrzeby, kupujesz serwer, którym możesz sam zarządzać.

i to tyle.

pawinf
09-02-2011, 00:40
hmm... Przypominam, że


Jestem początkującym

kurtz
09-02-2011, 01:08
to może zamiast poczytać na temat bezpieczeństwa, kup sobie klocki lego. to ciebie z pewnością usprawiedliwi.

mjmartino
09-02-2011, 08:52
Pro. usługodawca zawsze aktualizuje na czas komponenty jakich używa na serwerze do obsługi klientów.
Większa część zależy od Ciebie czyli Administratora witryny, i od tego jak ty dbasz o bezpieczeństwo.
Unikaj tylko hostingów tzw. kwiatków.

pawinf
09-02-2011, 18:24
kup sobie klocki lego

sory, nie wypowiem się, bo nie znam się na klockach

przypomnij sobie Kolego jak sam miałeś zaledwie kilkadziesiąt wpisów na tym forum - czy też byłeś taki mądry