PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon [Pomoc]



zerogravity
02-02-2011, 21:52
Witam otóż mam takie pytanie czy by ktoś mi pomógł rozwiązać 3 problemy w szablonie? bo ja nie znam sie zbytnio na przerobkach szablonoiw i niechcial bym czegos popsuć otóż perwszy problem to koloro czcionki w menu i pasek w szablonie więcej wyjaśnie pod numerem gg 11616483

Gall Anonim
02-02-2011, 23:37
Litości - zaznacz czcionkę Firebug'iem zerknij na definicję stylu - popróbuj z innymi kolorami używając bezpośrednio edycji w robalu - odczytaj ścieżkę do css'a i nadpisz.
To samo z resztą - tak Masz z Firebuga edytor wizualny.
Pzdr

zerogravity
03-02-2011, 15:59
A jak zmienic kolor czcionki w nazwie modułu ? jestem zupełnie zielonym nic nie wiem o szablonach wiec proze szczegółowo :)

Gall Anonim
03-02-2011, 16:12
Tak samo.
Bardziej szczegółowo to już się raczej nie da - a fakt iż Jesteś zielony stanowi co najwyżej podstawę do tego Abyś popracował nad zmianą tegoż koloru na inny i nagłówka modułu również, a nie szedł na skróty oczekując że ktoś to zrobi za Ciebie.
Najpierw Napisz co zrobiłeś - czy użyłeś FireBug'a i jak, to pogadamy.
Pzdr

zerogravity
03-02-2011, 20:40
Alem ichodzi o to zeby w szablonie mzineic kolor czcionki w module jak jest np "Menu" albo "Panel Logowania" a nie czcionke którą piszę newsy proszę o jakis malay poradnik co i jak po kolei

palyga007
03-02-2011, 20:44
@zerogravity
Zlituj się, bo nawet cierpliwość @Gall Anonim też pewnie ma swoje granice.

To nie jest forum uczące podstaw CSS. Dostałeś wskazówkę (użycie Firebug'a) więc z niej skorzystaj.

A jeśli to dla Ciebie za trudne to zacznij od jakiegoś kursu podstaw HTML + CSS

zerogravity
03-02-2011, 20:54
FireBug to dodatek do mozili tak ? czy jakiś inny jeszcze jest ?

idek
03-02-2011, 23:21
http://www.google.pl/search?q=firebug