PDA

Zobacz pełną wersję : http://www.joombers.info/



zwiastun
19-12-2005, 19:12
Jeszcze trochę i użytkownicy Joomla fizia dostaną od ilości wspierajacych ich witryn. Najlepiej przez zaangażowanych w rozwój Joomla, no chociażby polskiego joomla developerów! Tak trzymać.
Niewątpliwie, o czym udało mi się już przekonać razy parę, zgromadzisz wokół nowego serwisu wyśmienity liczny zespół znawców Joomla najwyższej klasy. Żebyś się zbytnio nie męczył, mam dla Ciebie podarunek. Możesz skorzystać z doskonałego zaproszenia przyszłych użytkowników autorstwa twórców podobnej inicjatywy: http://www.joombers.info/

Zobacz, jakie to proste:

Niewątpliwie byłeś już na innych serwisach joomla, zagranicznych czy też polskich. I zapewne nie byłeś zadowolony z ich usług lub też po prostu wolałeś udac się do lepszej konkurencji. I tu pojawiliśmy się my. Naszą domeną jest oferowanie najwyższej jakości usług, oferowanie tego, czego żaden serwis nie oferuje. Jesteśmy dostępni 24h/dobę tylko po to, byś ty mógł znaleźc to, czego szukasz, a co na pewno związane jest ze znanym na całym świecie CMSem Joomla!. Inni dają wiele, my dajemy więcej. Do twojej dyspozycji są download i support w formie forum. W tym pierwszym do pobrania setki plików, tych popularnych, ale też takich, jakie znajdziesz tylko u nas. Zapraszamy Cię drogi użytkowniku, a także całą społecznośc Joomla! do czynnej współpracy z nami. Jeżeli znajdziesz jakiś artykuł, opisujący coś, o czym u nas nie było pisane, plik, którego u nas nie można pobrac, pytanie, na które nie ma odpowiedzi, złoś to natychmiast. Zajmniemy się tym niezwłocznie i prześcigniemy konkurencję. Damy ci to, czego szukasz, ale w lepszym, bardziej profesjonalnym wykonaniu. Co dajemy jeszcze?

* Piękny layout, w pełni dynamiczny, czytelny, przyjazny

* Przyjazną i komfortową obsługę

* I to wszystko za DARMO!

Jeżeli to mało, powiedz, czego jeszcze ci trzeba, może serwisu, który kawę poda do łóżka? Nad tym też się zastanowimy. Pamiętaj, serwis Joomla! jest dla Użytkowników, a nie użytkownicy dla niego.

Zapraszamy do zaposnania się z naszym serwisem i częstego odwiedzania.

Szczególnie ciekawe jest to:

Jeżeli znajdziesz jakiś artykuł, opisujący coś, o czym u nas nie było pisane, plik, którego u nas nie można pobrac, pytanie, na które nie ma odpowiedzi, złoś to natychmiast. Zajmniemy się tym niezwłocznie i prześcigniemy konkurencję.

Autorzy nie dokończyli: Ściągniemy od konkurencji i umieścimy u siebie, po co masz łazić do konkurencji! - winni dopisać. I na 100% zajmNą się profesjonalnie!

Zastanawiam się, o co w całym tym cyrku chodzi. Bo na pewno nie o rozwój polskiego joomla, na pewno nie o rozwój polskiej społeczności joomla. I na pewno nie o pomoc użytkownikom joomla.
W każdym bądź razie powodzenia.

livio
19-12-2005, 19:42
Ja postaram się prosto opisać każy etap działania z Joomla!.
Starnnie będę dobierał dodatki do Joomla!, a co d laya, szukam "portu" szablonu "Leaf" znanego z WordPress.

livio
19-12-2005, 19:43
A co do Joombers - oni tę szatę graficzną mogą "wsadzić sobie w...... tyłek", bo powoli działa w IE i podobnych.

Joomla User
19-12-2005, 21:05
Wiesz co Zwiastun - jęczysz jak stara baba. Rozumiem, że każdy potrzebuje sobie od czasu do czasu ponarzekać, ale żeby aż tyle? No chyba że naprawdę rzucił Cię niedawno chłopak, to jestem w stanie zrozumieć...

livio
19-12-2005, 21:21
"rzucił Cię niedawno chłopak"
Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale czy mam do czynienia z...?

enjoy777
23-12-2005, 02:01
bylem na stronce joombers.info
najbardziej ubawilo mnie to ze uzywaja wersji 1.0.4 pobranej z joomlapl.com a komponentow pobranych od zwiastuna, super sprawa, super support, nie zmienili stopek, pewnie nie wiedza gdzie ... :D:D
a tak na marginesie to gdzie jest to forum

oj czepiam sie czepiam:eek:

livio
23-12-2005, 15:41
Tę stronę prowadzi jeden ze znajomych mi użytkowników forum cba.pl, Monstrual.
Link do jego profilu:http://www.cba.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=247

livio
27-12-2005, 18:02
Owy użytkownik zapomina o oficjalnym centrum i pisze na forum:
Joomla! ściągniesz z joombers.info
A ja na to:

Ja polecam profesjonalne i oficjalne centrum Joomla! - www.joomla.pl (http://www.joomla.pl/)

Monstrual
27-12-2005, 18:06
miło tak, livio, obgadywać? jestem redaktorem, a nie adminem, a kto prowadzi, to już zwiastun sam wie. I zdaję sobie z tego sprawę, ze niektore rzeczy nie są nasze własne. Pliki jednakże są na naszych serwerach, a że ich licencje zazwyczaj są freeware lub gpl, to mogą być te same co na innych serwisach, bo wy nie macie praw sobie do tego jakichś roszczeń robić, co do opsów, znajdzie się stosowne info, że rzetlene opisy pochodzą z takiej a takiej strony. już wkrółtce napiszemy własne, ale wybaczcie nam, na początek musimy coś dac w pol tekstowe, a jak wszystkie kompoonenty dokładnie przetestujemy itp, będziemy mogli na ten temat więcej powiedzieć. kolega computerman jak zawsz pospieszył się z reklamą strony, bo ona jest jeszcze w fazie rozwojowej, i nie powinna być oceniana, a na pewno nie powinno się jej twórców o ściąganie oskarżać! To poważne oskarżenie, a kto powiedział, że podstawne będzie za kilka dni? A od zwiastuna proszę państwa niewiele wzięliśmy, tylko z innych serwisów jego pliki oferujące. i na pewno nie były to czynności godzące w polskie prawo, to są tylko opisy, które zmienimy na własne. Mam sporo do zarzucenia zwiastunowi, iz nie ma odwagi powiedzieć nam wprost co myśli, tylko obgaduje nas tu za naszymi plecami. TAKA JEST SPOŁECZNOŚĆ JOOMLA! ? Miło wiedzieć, że z góry oceniają negatywnie, byle tylko swoje serwisy wywyższyć. Z góry przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem, ale jak to mówią, wolność słowa. Nie jestem właścicielem joombers.,info, ale poczułem się w obowiązku do jego obrony. Pozdrawiam i szczęsliwego Nowego Roku

Monstrual
27-12-2005, 18:11
Owy użytkownik zapomina o oficjalnym centrum i pisze na forum:
Joomla! ściągniesz z joombers.info

co ty nie powiesz... tylko sie podlizywac umiesz.... problem w tym, że zachęcając do ściągnięcia z naszej strony nic złego nie zrobiłem, ale ty natomiast, robiąc z tego aferę i owszem. Działasz na szkodę szczególnie moją a nie serwisu, ale jak drodzy użytkownicy tego forum sprawdzą, kto to livio, linkswordl lub ^_^ to się okaże, ile razy pan livio na cba został zbanowany.

livio
27-12-2005, 18:23
Oficjalne Joomla!.pl jest przynajmniej profesjonalne :D

Jeszcze jedno: zajmNij się porządnie swym serwisem :D

To, ile razy zostałem zbanowany na cba to tylko i wyłącznie moje sprawa.

zwiastun
27-12-2005, 22:32
Mam sporo do zarzucenia zwiastunowi, iz nie ma odwagi powiedzieć nam wprost co myśli, tylko obgaduje nas tu za naszymi plecami.

A gdzie te Wasze plecy? Bo joomla.pl to NA PEWNO nie Wasze plecy, chociaż...

Zdaje się, że na cudzych plecach próbujecie robić jakąś własną popularność. Mnie to wbrew pozorom, ani parzy, ani ziębi. Sami sobie tworzycie taką markę, na jaką Was stać. Wasza strona, Wasza sprawa. Jeśli zrobicie dla joomla 1/100 tego, co zrobił zespół, z jakim mam zaszczyt pracować, to może będziecie mieć prawo wydziwiać na inne serwisy, na inne zespoły i mieć coś za złe zwiastunowi.

Tymczasem, jak słusznie prawi Livio, zajmijcie się sobą, a nie innymi!

Monstrual
27-12-2005, 23:08
Myślę, że nie ma co sprawy roztrząsać, my konfliktowi nie jesteśmy (w przeciwieństwie co do niektórych, których to niby ni parzy ni ziębi). Nie budujemy sobie popularności korzystając z innych serwisów. Mylicie się, owszem, korzystamy z tego, co wy już osiągnęliście, ale też wzbogacamy, choćby o materiały z zagranicznych stron, których u was niestety mało. A u nas będzie więcej, bo to narazie początek. Nikt nie powiedział, że joomla i joomla demo to główni monopoliści.
Byliście pierwsi, nie przeczę, i wnieśliście dużo wkładu w ramach naszej społeczności. Ty, zwiastunie, zrobiłeś bardzo dużo tłumacząc Joomle i poszczególne jej komponenty. Odczuwamy jednakże wyraźnie pewną wrogość z twej strony, co nas niepomiernie smuci. Zresztą nie jesteś jedyny, któremu nasza inicjatywa się nie podoba. My codopiero startujemy, miejcie na to wzgląd, na pewno damy coś jeszcze od siebie, i na pewno nie zaprzeczamy, że aktualnie najlepsze sa serwisy już istniejące - joomlademo.pl czy joomla.pl - i pewnie dalej będą, ale w swojej branży, a my mamy zamiar wyspecjalizować się w troszkę innej, ale o tym niebawem. Pozdrawiam i życze szczęsliwego nowego roku całemu zespołowi Joomla.pl oraz całej społeczności. Wpadnijcie czasem ;)

maximus
28-12-2005, 00:47
Monstrual i LIVIO coś was łączy obydwoje chcecie pomagać i robić serwisy dla użytkowników Joomli a
LIVIO (to momentami dla Mambo on sam nie wiem, dla kogo) i macie całkowicie do tego prawo monopolu nie ma i nie będzie,
bo to nie temu służy, ale czy warto robić coś dla siebie, aby zabłysnąć, (ale, przed kim) jak wchodzę na wasze strony
to naprawdę mam wrażenie ze one są zrobione dla was nie dla osób odwiedzających je właśnie.
A to nie taki cel tego chcecie pomóc to pomagajcie proszę bardzo, ale z głową a nie …
A wrota Joomli.pl (http://http://www.joomla.pl/index.php/content/view/12/44/) są zawsze otwarte

viper
29-12-2005, 01:54
Dla tych co chcą zrobić nowy suport Joomli niech nie zapominają o orginale i biorą przykład z strony Joomla (http://joom.ru/component/option,com_frontpage/Itemid,1/):D :D