PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie pliku xml w treści artykułu?



bratiszka
03-02-2011, 12:05
Witam, dziś szukam w google i na innych stronach czy jest możliwość wyświetlenia pliku xml w treści artykułu na stronie postawionej na joomli.
Otóż otrzymałem taki link (http://www.managerzone.com/xml/team_league.php?sport_id=1&league_id=18815) jak widać po kliknięciu wyświetla się tabela w xmlu, teraz moje pytanie czy jest możliwość w jakiś sposób umieszczenie tego w treści artykułu żeby poprawnie wyświetlało tabelę, czy może jest jakiś moduł który by to wyświetlił, bo wtedy bez problemu można dodać go do artykułu poprzez {load}, proszę o pomoc, gdyż jak narazie to znalazłem same tematy o exporcie xml a niestety nic na temat tego co potrzebuję,
dzięki

Gall Anonim
03-02-2011, 12:14
Nie bardzo łapię w czym Masz problem.
Natomiast jeżeli zmienia Ci się kod po wklejeniu w artykuł - w którejś z moich odpowiedzi podawałem składnie do wklejenia w artykuł pola kodu które było nieaktywne - może pomoże. (chyba w grudniu)

bratiszka
03-02-2011, 12:24
Chodzi o to że jak w tekście wkleję ten plik który wyświetla się po kliknięciu w link to wyświetla mi w artykule dosłownie to samo a powinno tabelę pobraną z tego pliku