PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki komponent do platnego katalogu wizytowek



yacenty
11-10-2006, 22:54
Witam!
chcialbym uruchomic katalog wizytowek, (firma bedzie umieszczac swoja oferte), chcialbym aby taka oferta pojawiala sie za kase - abonament miesieczny, znacie moze jakies mody, dodatki ktore by sie tu nadawaly?
moze ktos z Was chcialby cos takiego przygotowac?

Pozdrawiam
YacentY

Dylek
11-10-2006, 23:13
A SOBI nie ma takiej mozliwosci?

yacenty
11-10-2006, 23:40
wygląda bardzo obiecująco - kwestia tylko podpiecia do tego modulu systemu platnosci przez www, czyli jakies przelewy24.pl czy inne platnosci-online

probowales moze cos takiego zrobic?
druga kwestia to niestety nie udalo mi sie znalezc opcji abonamentu - użytkownik wprowadza dane do katalogu i np po miesiacu jesli nie doplaci to jego wizytowka znika :)

dzięki za wskazówke
pozdrawiam
YacentY

Dylek
12-10-2006, 01:20
A z tym to juz bardziej do Radka - autora komponentu niz do mnie.

bester
26-04-2007, 13:06
wygląda bardzo obiecująco - kwestia tylko podpiecia do tego modulu systemu platnosci przez www, czyli jakies przelewy24.pl czy inne platnosci-online

probowales moze cos takiego zrobic?
druga kwestia to niestety nie udalo mi sie znalezc opcji abonamentu - użytkownik wprowadza dane do katalogu i np po miesiacu jesli nie doplaci to jego wizytowka znika :)

dzięki za wskazówke
pozdrawiam
YacentY

Ale mozna ustawić długość wyświetlania wizytówki na początek może być
jak rozwiązałeś opcje płatnośći

yacenty
30-04-2007, 01:29
sorki ze dopiero teraz odpisuje, nie poradziłem sobie z platnościami, z tego co ostatnio widzialem na stronie SOBIego to nie ma takiego modulu - tylko paypal, a to srednio sie nadaje w naszych realiach

pozdrawiam
YacentY