PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadamianie o stronie "Polec Innym" nie działa



tester888
04-02-2011, 01:11
Witam. Nie działa mi powiadamianie email o stronie. Kiedy klikniemy w kopertę w prawym górnym rogu , wypełnimy formularz.

Mam komunikat nie udało się wysłać wiadomości.Może ktoś poradzi jak sobie z tym poradzić ?

Więcej wraz z czystą stroną pod tą funkcję umieściłem na serwerze.

http://tester888.zzh.net/


Proszę o pomoc co zmienić. Albo może ta funkcja nie jest aktywna bo to darmowy hosting chociaż w panelu jest napisane PHP Sendmail Enabled.


Zależy mi bardzo na tej funkcji.

TLo
04-02-2011, 06:51
U mnie na Sendmailu też to chodzić nie chciało. Skonfigurowałem w oparciu o SMTP Serwer i ruszyło.
Najlepiej byłoby u Ciebie zrobić to samo, ale widzę, że SMTP Server to na Twoim hostingu kwestia upgrade do wersji Premium :-(

tester888
04-02-2011, 11:55
Czyli nawet jak podaje ustawiania smtp dla poczty zewnetrznej o2.pl to nie zadziała ?

A jest możliwość żeby to jakoś obejść ;) ? Coś tak zmodyfikować żeby to zadziałało z zewnątrz.

TLo
04-02-2011, 12:51
A jak ten zewnętrzny serwer SMTP miałby niby działać? Przecież on przyjmuje jedynie pocztę wysłaną przez inne serwery SMTP. A Ty właśnie takiego nie masz...

tester888
04-02-2011, 14:52
W parametrze Serwer SMTP: localhost - zmieniłem na Serwer SMTP: poczta.o2.pl i podałem tam użytkownika i hasło do poczty , zmieniłem tez porty więc chyba powinno zadziałać ?

Joomla powinna przekierować na serwer poczta.o2.pl bo wkońcu nie ma już localhost czyli hosting darmowy nie używa tej funkcji ? Oczywiście nie działa.

Dobrze myślę ?

TLo
04-02-2011, 15:25
Myślenie jest ważne, ale eksperymentu nie zastąpi. Masz to skonfigurowane, więc sprawdź i poinformuj nas na forum, jaki wynik?

tester888
04-02-2011, 15:28
Niestety smtp nie działa.

Powróciłem do domyslnych ustawien i funkcji PHP mail.

Utworzyłem na stronie w menu link Kontakt http://tester888.zzh.net/2.html - z formularzem kontaktowym i kiedy wyslemy dzieki niemu wiadomosci dostaje taki komunikat:

PHPMAILER_EXECUTE/usr/sbin/sendmail i wiadomość nie dociera na maila.