PDA

Zobacz pełną wersję : problem z linkami wewnętrznymi



sebastian78
04-02-2011, 19:38
Witam, mam kłopot z nie działającymi linkami wewnętrznymi. Po dodaniu w panelu administratora i opublikowaniu linków prowadzących do podstron, kiedy wchodzę na stronę po wciśnięciu linku wyskakuje błąd 404. Proszę o pomoc co robię źle. Adres stroy to www.mojepodboje.pl. Pzdr. Sebastian

Gall Anonim
04-02-2011, 21:13
A po kiego czarta Robisz to linkami a nie przypisaniem do konkretnego typu elementu menu?

sebastian78
05-02-2011, 11:59
dzięki za zainteresowanie. Dopiero uczę się joomli więc jakbyś trochę bardziej szczegółowo mi napisał co źle robię byłbym wdzięczny.

Bazyl
05-02-2011, 12:01
Hej,

Zajrzyj na www.wiki.joomla.pl, np. tutaj: http://www.wiki.joomla.pl/index.php/Tworzenie_w_menu_odno%C5%9Bnika_do_artyku%C5%82%C3 %B3w

sebastian78
05-02-2011, 12:57
dzieki, przejrzałem te stronki i wedle wytycznych zrobiłem punkt po punkcie odnośnik do artykułu o sporcie, czyli link "probny artykul" ( zobacz http://www.mojepodboje.pl/probny-art.html ). I cały czas mam ten sam problem. W czym tkwi błąd. Proszę o pomoc.

Gall Anonim
05-02-2011, 22:56
Jak Masz chęć to wrzuć dostęp na priv - zerknę i zrobię po swojemu.
Pzdr

---------- Post dodany o 22:56 ---------- Poprzedni post był o 13:21 ----------

Sebastian - jest już ok - Gra
Primo - nie Miałeś oznaczonej strony startowej (nie mam pojęcia jak udało Ci się to zrobić (?)
Secundo - nie włączaj mod_rewrite - "gryzie" się z serwerem albo masz nie zmieniony htaccess.txt na .htaccess
Pzdr

sebastian78
06-02-2011, 11:32
Gall, bardzo dziękuję Ci za pomoc.
Krótko mówiąc przyczyną zamieszania było zaznaczenie w konfiguracji witryny opcji "korzystaj z mod_rewrite" na tak? Sprawdzę jeszcze co się będzie działo jak zmienię plik htaccess, ale to dopiero jak będę w domu, pewnie wieczorem. Możesz mi jeszcze wyjaśnić za co, i jakie zadanie ma ta opcja mod_rewrite.
Jeszcze raz dziękuje,
Pzdr

Gall Anonim
06-02-2011, 12:02
Możesz mi jeszcze wyjaśnić za co, i jakie zadanie ma ta opcja mod_rewrite.
Nie mogę :podstep: - a na poważnie - wjedź strzałką myszki w konfiguracji na mod_rewrite - pokarze się chmureczka z informacją o którą Prosisz.
Fajnie że mogłem pomóc.
Pzdr