PDA

Zobacz pełną wersję : Allvideo nie wyświetla filmów



clameur
07-02-2011, 20:04
Witam, pomogliście już mi raz więc licze na kolejna pomoc. Temat się wałkował juz na tym forum lecz mi nadal nie działa. Otóż filmiki z YT zawsze wrzucałem kodem <object>, "<iframe" nie wiem dlaczego nie działa. Tym razem musze wstawić filmiki z vimeo.com gdzie w kodzie jest tylko iframe, wiec siegnałem po plugin allvideo v3.3, zainstalowałem włączyłem go, i w instrukcji znalazłem tabele znaczników, więc wkleiłem pod koniec artykułu w kodzie html np.
{vimeo}1319796{/vimeo} lecz niestety nie wyświetla się wideo tylko ten kod niestety. Sprobowałem z youtube np.
{youtube}DV81bAghxBU{/youtube} lecz efekt ten sam... :( Czytałem że może wstawiam to do modułu, lecz widze że to nie jest w module tylko w artykule...Meczylem sie z tym caly dzien szukajac odpowiedzi lecz nie znalazlem wiec bardzo prosze o wyrozumialość ze znow poruszam ten temat i prosze o pomoc. Z gory dziekuje
______________
W sumie nie wiem jak ale zaczęło mi działać... tyle mnie to nerwów kosztowało, przepraszam za zaśmiecanie forum.

kamax
07-02-2011, 22:00
A opublikowałeś ten dodatek? Bo wszystko ok wstawiasz - ID filmów też poprawne - działają u mnie