PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja zainstalowanej wtyczki - brak opcji konfiguracji z poziomu panul admina



zaxxx
08-02-2011, 02:01
witam
mam nadzieję iż to dobry dział aby przedstawić mój problem. A więc jakiś czas temu pewna firma zrobiła mi stronę, jest to strona gdzie można dodać swoją firmę, czyli katalog firm z opcją zaznaczenia firmy an mapie google. Za utrzymanie firm w katalogu pobieramy opłatę tygodniową, miesięczną, czy roczną, płatności są realizowane za pomocą PayPal, wszystko niby jest OK, w panelu sterowani i zarządzania komponentem mogę edytować ceny za poszczególne okresy abonamentowe, jak na screenie poniżej. Ale właśnie problem jest w tym iż nie mam opcji dodania kolejnej opcji, albo np usunąć mam już na stałe zdefiniowane opcje abonamentowe bez możliwości dodania nowych pozycji lub edycji obecnych, jedyne co to mogę zmienić cenę... Problem w tym że firma już nie działa i nie mam do kogo się z tym zwrócić, szukałem już w plikach config itp... ale nic nie znalazłem, to znaczy w configi znalazłem aby dodać nową wartość, ale nie wiem gdzie zmienić wpis, aby dodać fizycznie kolejne pole, najlepiej jak by była taka opcja z poziomu panelu konfiguracyjnego... Zależy mi troszkę na tym ale niestety poległem i zwracam się o pomoc, mogę udostępnić pliki jakie będą potrzebne. Z góry dziękuję za pomoc

Komponent nazywa się MapAds nie znalazłem takiego w sieci i domyślam się że jest autorski projekt firmy która mi robiła stronę.

screen
3623
(http://w45.wrzuta.pl/obraz/aonWRI6oi1Q/joo)