PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent download ze statystykami.



lubicz
08-02-2011, 10:37
Witam,

Zastanawiam się, którego z dostępnych modułów download użyć aby mieć pełne statystyki pobieranych plików. Chciałbym wiedzieć kto i kiedy pobrał plik. Pobierać będą niezalogowani i zalogowani użytkownicy, fajnie by było mieć też ukryte kategorie download.
W chwili obecnej podpiąłem Phoca Download ale tam statsytyki są słabiutkie - tylko ilość pobrań pliku. Myślałem że JoomlaStats jakoś to uwzględni jednak te statystyki widzą tylko wejście do kategorii w download a nie widzą klikniętych i pobranych plików.

Wiecie może jakim komponentem typy download mogę to załatwić?

pozdrawiam p.

lubicz
09-02-2011, 12:54
Myślałem że rozwiąże się wór z podpowiedziami.... no ale...

Problem rozwiązany:

Komponent Jdownloads załatwia u mnie sprawę katalogu download. Ma nawet jakieś statystyki dla poszczególnych plików i bardzo ładnie edytuje się w nim szablony kategorii/plików/szczegółów plików. Polecam ten komponent.

pozdrawiam p.

alex51
09-02-2011, 13:08
Myślałem że rozwiąże się wór z podpowiedziami.... no ale...
(...).
Miałem nadzieję, że oszczędzisz nam tego "...no ale..." a wcześniej wykażesz więcej samodzielności, bo na temat komponentów pobieralni napisano już morze wątków.

lubicz
09-02-2011, 13:43
Heh, "no ale" napisałem celowo bo i tak wiem że trzeba szukać samemu. Akurat zaglądam tu od paru dobrych lat i wiem co robić "w tle" gdy pisze się wątek.
Temat rozwiązałem, zdobytymi uwagami się podzieliłem. Aktualnie robię nowe tłumaczenie do JDownloads bo katulanego brakuje w PL. Pozdrawiam.

ppilus
09-02-2011, 13:47
Kiedyś go używałem. Z tym tłumaczeniem to z tego co pamiętam nie było zbyt wiele pracy.

lubicz
09-02-2011, 13:48
Dosłownie kosmetyka, coś na zasadzie upierdliwych braków :D