PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z JCE (edytor nie ładuje się)



lukaszz
08-02-2011, 12:35
Witam,
mam taki problem -
od pewnego momentu nie widzę edytora, jedynie [ukryj/pokaż], przycisk jednak nie działa. Kliknięcie nie daje żadnego efektu. Stale mam puste pole edytora, bez ikonek. Po odinstalowaniu JCE, TinyJCE działa poprawnie. Po ponownej instalacji JCE, znów nic nie ma.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Jola
08-02-2011, 18:25
Witam,
czy po zainstalowaniu JCE włączyłeś go?

lukaszz
08-02-2011, 18:47
Tak. Edytor teoretycznie działa, bo widoczny jest przycisk [pokaż/ukryj]. Nie widać jednak panelu edytora (przycisków).

lukaszz
12-02-2011, 10:34
Ponawiam pytanie : ))
Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym?
Do tej pory edytor działał dobrze. Teraz nie działa ani od frontu ani od zaplecza. Strona jest dość spora (ok. 150 modułów). Nie wiem, czy to może mieć jakiś związek. W każdym razie problem pojawił się nagle. Ciekaw jestem, czy ktoś z Was miał może podobną sytuację z tym edytorem. Zmuszony na razie jestem do korzystania z TinyJCE : ) Tymczasem chętnie wysłucham jakichkolwiek rad i sugestii z Waszej strony.

Kermax
13-02-2011, 09:55
Ja osobiście miałem taki problem, i był on spowodowany tym ze miałem włączoną kompresje w ustawieniach JCE.
Mam nadzieje, że pomogłem

lukaszz
19-02-2011, 15:25
Dzięki, pomogłeś! Rzeczywiście, choć ja miałem - odwrotnie - wyłączoną kompresję, włączyłem i... działa : )