PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyświetlić podkategorie produktów



Mateluta
08-02-2011, 17:46
Witam serdecznie, problem może okazać się trywialny, ale póki co nie wiem jak do tego podejść. Chciałbym zrobić tak: klikam w menu na kategorię A (kategoria produktów). Kategoria ta ma kilka podkategorii. Chciałbym po kliknięciu na A wyświetlić na stronie wszystkie podkategorie tej kategorii (bez produktów). Jeśli dodając produkty w VirtueMart przy wyborze kategorii nadrzędnej wybieram daną podkategorię (a nie podkategorię i jednocześnie kategorię główną) wtedy dostaję efekt, jaki chciałem uzyskać. Tylko teraz w zrobionym przeze mnie wyszukiwaniu zaawansowanym, jeśli ktoś zechce obejrzeć wszystkie produkty z kategorii głównej - dostanie 0 produktów, bo do kategorii głównej nie przypisałem żadnych produktów. Z kolei jeśli wszystkie produkty wszystkich podkategorii kategorii A przypiszę do kat. A, wtedy kliknięcie w menu na pozycję kategorii A spowoduje pokazanie sekcji podkategorii, a poniżej (niepotrzebnie) wszystkie produkty tej kategorii. A ja chcę najpierw pokazać klientowi podkategorie i dopiero po kliknięciu na jedną z nich maja się pojawić produkty... Jak to zrobić?