PDA

Zobacz pełną wersję : błąd w ostatnim kroku instalacji joomla 1.5.22



darek334
09-02-2011, 18:05
W kroku w którym mówią o usunięciu folderu instalacyjnego wywala mi po tym mase takich linii na niebieskim tle i na całej stronie,, proszę o pomoc i dziękuję za wszelką pomoc :zmieszany: ;

(........)
Strict Standards: Non-static method JLoader::import() should not be called statically in D:\VISTA\xampp\htdocs\joomla15\libraries\joomla\im port.php on line 29

Strict Standards: Non-static method JLoader::register() should not be called statically in D:\VISTA\xampp\htdocs\joomla15\libraries\loader.ph p on line 71
(.....)

trzepiz
09-02-2011, 18:56
Więcej informacji ...

Czy to jest instalowane na jakimś serwerze (hostingu) czy na komputerze lokalnym. Jeśli na lokalnym, to jakiego używasz "WAMP-a" (Windows-Apache-MySQL-PHP)


edit:// ślepy już jestem .. Przepraszam teraz zauważyłem, że chodzi o XAMPP-a.

Musisz sprawdzić co masz ustawione w php.ini w XAMPP-ie dokładniej co masz w liniach :

error_reporting =
display_errors =


edit2: // albo najlepiej wywalić XAMMP-a i pobrać sobie movAMP PL (http://www.trzepizur.pl/movamp.html)

darek334
09-02-2011, 19:11
Hej to localhost właśnie zaczęłem to przerabiać tzn php.ini i na razie nic to nie daje,, ale tak na marginesie to troszkę bez sensu jest wyłanczanie informacji o błędach,, no ale skoro tylko tak można więc postaram sie wszystkie linie o błędach pozamieniać na Off....

dz.


Nic to nie daje mam stronę pełną błędów zamiast jakiejś startowej :(

darek334
17-02-2011, 15:04
hej

problem sam się rozwiązał w sumie to pewnie trzeba było zresetować wszystkie usługi czyli reset kompa i odświeżyć przeglądarkę ale na wszelki wypadek wcześniej zmieniłem 516 linię w php.ini na ustawienie domyślne bo takie wskazówki znajdowałem w internecie :

error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE

pzdr.