PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z JoomlaPack



Rubis
09-02-2011, 20:00
Mam problem z wykonaniem kopii w JoomlaPack 1.2.
Najpierw robiło mi kopię ale przy odtwarzaniu pojawiały się komunikaty o błędach i w efekcie wypakowywało tylko katalogi bez plików.

Teraz tworzy pusty plik .zip. Tworzony jest przy tym plik errors.csv a w nim takie komunikaty: (Warning) Cannot modify header information - headers already sent

Czy jest jakiś sposób żeby to poprawić?

trzepiz
09-02-2011, 20:05
nie wiem dlaczego używasz JoomlaPack skoro od dawna jest już "następca" Akeeba Backup (http://www.akeebabackup.com/).

jeśli chodzi o headers already sent --- szukaj na forum bo było sto razy.

Rubis
09-02-2011, 21:46
Ja chciałem między innymi wgrać Akeebę. Szukałem odpowiedzi na forum ale niestety w moim wypadku to nie pomaga. Z tego co zrozumiałem to błąd tkwi w kwestii kodowania. Tyle że ja nie zmieniałem pliku configuration.php Na wszelki wypadek sprawdziłem w notepad++ i kodowanie jest UTF8 bez BOOM.

Podejrzewam więc, że przyczyna może być w innych plikach (plik errors pokazuje około 20 razy ten sam błąd) choć ja przy nich nie grzebię bo się za bardzo na tym nie znam - poza tym nie za bardzo wiem, które to pliki, bo w pliku errors nie ma takiej informacji.

ppilus
10-02-2011, 00:17
Skoro chciałeś wgrać to czemu nie wgrałeś ?

Rubis
11-02-2011, 01:40
Bo zanim coś wgram to robię backup :)

wojsmol
14-02-2011, 02:33
Witam
Rubis Po pierwsze powiedz jakiej wersji Joomla! używasz? Pytam ponieważ z tego co pamiętam JoomlaPack z gałęzi 1.2.x był projektowany głównie dla Joomla! 1.0.x. Natomiast rozwój JoomlaPack dla Joomla 1.5.x zatrzymał się na wersji 2.4.1.
Pozdrawiam

Rubis
14-02-2011, 11:59
Mam wersję 1.5.x.
Ja zgram sobie całość przez ftp-a i wtedy zrobię aktualizację na Akeebę. To będzie chyba najsensowniejsze rozwiązanie.