PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - zatwierdzanie postów



djnypel
09-02-2011, 21:20
Witam,
Jest możliwość skonfigurowania forum Kunena tak by nie trzeba było za każdym razem, gdy ktoś tworzy temat lub odpowiada w temacie zatwierdzać tego przez admina lub też moderatora?

Powiem, że to jest bardzo uciążliwe, bo ktoś musiałby siedzieć non stop przy komputerze i sprawdzać czy coś się nie pojawiło, by tematy mogły normalnie ruszać.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

seba.adm
09-02-2011, 21:34
Witam

Jest taka możliwość. W ustawieniach danej kategorii, w drugiej zakładce (Forum - rozszerzona konfiguracja) znajdź opcję Przegląd postów i ustaw na Nie. Musisz też sprawdzić ustawienia ostatniej zakładki Moderowanie forum i moderatorzy.

djnypel
09-02-2011, 21:57
Dzięki za udzielenie szybkiej pomocy. Mam nadzieję, że to rozwiąże wszelkie problemy.

Jeszcze tylko takie pytanie bo z tego co przeczytałem w ustawieniach to zrozumiałem, że teraz nie mogę przypisywać moderatorów. Dobrze to zrozumiałem?

seba.adm
09-02-2011, 22:09
Tak, dobrze zrozumiałeś. Zgodnie z podpowiedzią - jeżeli chcesz do którejś kategorii przydzielić moderatora, najpierw musisz zapisać ustawienia samej konfiguracji (Przegląd postów: Tak ; Moderowanie: Tak). Dalej przechodzisz do zakładki Użytkownicy, i tam już w ustawieniach profilu danej osoby, przechodzisz do zakładki Moderowanie, zaznaczasz opcję Jesteś Moderatorem: Tak i wybierasz kategorię.

djnypel
09-02-2011, 22:13
No i wszystko jasne, dziękuję za pomoc.

glob24
04-04-2013, 22:15
Witam,
Mam podobny problem, zainstalowana Kunena 2.0.4 na Joomla 2.5.4. Nie mogę wyłączyć zatwierdzania nowych postów przez administratora. Co dziwniejsze na innej subdomenie też jest zainstalowana Joomla 2.5.4. + Kunena 2.0.4 i tam nie jest wymagane zatwierdzanie nowych postów, ale nie mogę zrobić, żeby był zatwierdzane. Próbowałem najróżniejszych ustawień, mieszałem w ustawienia/bezpieczeństwo E-mail Moderators = nie - nie działa. Ma ktoś jakieś pomysły?

seba.adm
04-04-2013, 22:32
Witam.

Sprawdź ustawienia poszczególnych kategorii. PA >> Komponenty >> Kunena >> Kategorie; ustawienia opcji "Przegląd postów" w zakładce "Forum - rozszerzona konfiguracja".

glob24
05-04-2013, 17:49
Problem rozwiązany. Wielkie dzięki :)

Pozdrawiam