PDA

Zobacz pełną wersję : Pozycjonowanie



thc
10-02-2011, 15:29
Witam,
czy program dostępny od Google "AdSense' czyli wyświetlanie reklam na stronie pomaga w jakiś sposób w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google? Chętnie poczytam również sprawdzone wskazówki, które pomogą w pozycjonowaniu strony.

pyziak
10-02-2011, 22:32
czy program dostępny od Google "AdSense' czyli wyświetlanie reklam na stronie pomaga w jakiś sposób w pozycjonowaniu strony nie wydaje mi się, ale to moje subiektywne odczucie.

Chętnie poczytam również sprawdzone wskazówki, które pomogą w pozycjonowaniu stronyNa pewno, dobrze zrobiona strona pod względem technicznym ( divy zamiast ramek, mapa strony, SEO, validacja, etc.) , strona powinna być wartościowa pod względem merytorycznym, czyli czas przebywania użytkownika na stronie jak najdłuższy a współczynnik odrzuceń jak najmniejszy, a generalnie to trzeba się zagłębić na jakimś porządnym forum o pozycjonowaniu

Jac
10-02-2011, 23:40
Witam,
czy program dostępny od Google "AdSense' czyli wyświetlanie reklam na stronie pomaga w jakiś sposób w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google? Chętnie poczytam również sprawdzone wskazówki, które pomogą w pozycjonowaniu strony.
Publikacja reklam AdSense nie ma żadnego wpływu na pozycjonowanie strony.
Odnośnie drugiego pytania, polecam lekturę "wytycznych Google dla webmasterów" oraz zagadnienia związane z optymalizają SEO SEF.
To są podstawy.

thc
11-02-2011, 13:14
Dzieki za odpowiedz.. a mógł bym jeszcze dowiedzieć się w jaki sposób w J! dodać do nazwy podstrony <title></title> jakiś wyraz? Korzystam z DJClassifieds, który sam generuje tytuł w oparciu o nazwę kategorii.. Np. Kategoria Elektronika ma nazwę strony elektronika, a jak bym dodał wyraz "ogłoszenia" w nazwie każdej podstrony czyli np "ogloszenia elektronika" napewno łatwiej google by mnie widziało. Chciał bym też zmienić ścieżkę, żeby np po kliknięciu w kategorię elektronika adres strony wyglądał tak: www.example.pl/elektronika a nie np tak: www.example.pl/index.php?option=showcid=item457