PDA

Zobacz pełną wersję : problem z JCE



Tomekm33
10-02-2011, 21:37
Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum więc przepraszam jeżeli umieszczam zapytanie nie w tym miejscu co trzeba.
Mam JCE 1.5.7.6 PL. zainstalowałem dzisiaj do niego dodatki ze strony JCE i mam problem z działaniem Image Manager Extended - nie tworzy miniatur. za każdym razem gdy próbuję wykonać miniaturę to pojawia się komunikat "Nie można stworzyć miniatury! podobnie jest przy odwracaniu lub zmniejszaniu zdjęć.
Czy ktoś wie o co może chodzić?

tlewap
10-02-2011, 22:01
Nie używałem tego dodatku, ale sprawdź czy plugin ma prawa do zapisu w folderze w którym, powinny być tworzone miniatury.

pyziak
10-02-2011, 22:07
Nie używałem tego dodatku, ale sprawdź czy plugin no właśnie widać i dla tego proponuje, albo poczytać, albo protestować, bo JCE to Komponent

Tomekm33
10-02-2011, 22:50
wygląda na to że plugin prawa ma - tworzy sobie sam katalog z tym że pozostaje on pusty.

tlewap
11-02-2011, 09:52
no właśnie widać i dla tego proponuje, albo poczytać, albo protestować, bo JCE to Komponent
JCE używam, natomiast nie używałem Image Manager Extended, domyślam się więc, że jest to plugin do JCE :) Jeśli źle rozumuję to przepraszam.

Wracając do problemu @Tomekm33, spróbuj użyć mavik Thumbnail - automatycznie tworzy miniatury w artykule, nigdy nie miałem z nim problemów.