PDA

Zobacz pełną wersję : Dodanie do pluginu JP-Bookmark suffixu 'pageclass_sfx'



tomaszek83
11-02-2011, 23:12
Witam,

szukałem już wszędzie... ale muszę się przyznać że z programowania jestem słaby... Chciałbym do pluginu JP-Bookmark dodać suffix classy. Zależy mi żeby ten plugin wyświetlał się na wybranych stronach. Wykombinowałem sobie że dodam sobie suffix pageclass do stylu który jest przy wyświetlaniu kodu pluginu. No ale niestety nie potrafię tego zrobić...

Poniżej fragmenty kodu które odpowiadają za wyświetlanie:



var $plusszovegelej='<div class="facebook_social';
var $zamkdiv='">';
var $plusszovegelej_btm='<div class="facebook_social">';
var $k2_fix="<div style='clear:both;'></div>";
oraz



$fb_like_kell= $this->params->get('facebook_like','1');
$fb_like_hovais=$this->params->get('facebook_hova','bottom');
$eleje=($fromwhere)?$this->plusszovegelej_btm:$this->plusszovegelej.$this->params->get('pageclass_sfx').$this->zamkdiv;
$plusszoveg=$this->k2_fix.$eleje;



.$this->params->get('pageclass_sfx') to moja modyfikacja, niestety nie chce tego zaczytać. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Tomek

EkleErs
11-02-2011, 23:59
$plugin =& JPluginHelper::getPlugin('content ?', 'plg name ?');
$pluginParams = new JParameter( $plugin->params );
$info = $pluginParams->get('get ?', 0);

tomaszek83
12-02-2011, 00:06
a gdzie to dodać?

EkleErs
12-02-2011, 00:41
wlasnie mialem napisac ze sie pospieszylem i mi sie komp zapalil
zobacz to http://forum.joomla.pl/showthread.php?48104-przyrostki-klas-CSS&p=211702&highlight=#post211702

tomaszek83
12-02-2011, 00:50
hmm... nie wiem czy to się da tak ugryźć... myk jest taki że mam plugin do FB "Like" i jest on we wszystkich artykułach. Ale w jednym nie chcę żeby był. A że artykuł jest pozycją menu więc przypisałem mu suffix. No i contentpaneopen dodaje suffix. Natomiast nie chce mi dodać suffixu do div'a odpowiedzialnego za plugin. Odkryłem że za wyświetlanie tego odpowiadają te powyższe fragmenty kodu. Tylko nie wiem jak w tym kodzie zdefiniować żeby pobierał suffix dla dla danej strony (pozycji menu). Wywołanie go za pomocą echo nie wchodzi w grę gdyż wysypuje się wtedy. Tutaj
$eleje=($fromwhere)?$this->plusszovegelej_btm:$this->plusszovegelej.$this->zamkdiv; między
plusszovegelej. a
$this->zamkdiv; musze coś wsadzić co zdefiniuje mi suffix.... i za cholerę nie wiem co...

EkleErs
12-02-2011, 00:56
dalem ci link czytaj troche


$menu = &JSite::getMenu();
$wklej = $menu->getParams(JRequest::getInt('Itemid'))->get('pageclass_sfx');
$fb_like_kell= $this->params->get('facebook_like','1');
$fb_like_hovais=$this->params->get('facebook_hova','bottom');
$eleje=($fromwhere)?$this->plusszovegelej_btm:$this->plusszovegelej.$wklej.$this->zamkdiv;
$plusszoveg=$this->k2_fix.$eleje; edit 2
nie aktualne

tomaszek83
12-02-2011, 00:59
działa. wielkie dzięki... kombinowałem z linkiem ale zamiast

$eleje=($fromwhere)?$this->plusszovegelej_btm:$this->plusszovegelej.$wklej.$this->zamkdiv;

robiłem


$eleje=($fromwhere)?$this->plusszovegelej_btm:$this->plusszovegelej.$this->wklej.$this->zamkdiv;

i dlatego nie działało. Jeszcze raz wielkie dzięki. Właśnie o takie rozwiązanie mi chodziło.