PDA

Zobacz pełną wersję : DJ-Classifieds problem z szerokością tabeli na liście ogłoszeń



zaxxx
12-02-2011, 04:23
witam
po trzech próbach w końcu udało mi się zainstalować i uruchomić w/w komponent, wszystko niby jest OK, ale myślę iż jest tam błąd , a może wynika to z faktu formatowania korzystając z arkusza templetki ?? tak czy siak jest problem kiedy dodajemy nowe ogłoszenie i w rubryce TYTUŁ nie ma możliwości ograniczenie długości tekstu, poza tym system sam nie zawija tekstu efekt tego jest na screenie, jak widać kończy się białe pole które jest właściwym tłem strony a reszta wychodzi już na siwe tło i pewnie mogło by iść w nieskończoność :) . Jak widać może wpisać 100000 znaków czego efektem jest szerokość tabelki z ogłoszeniem o szerokości 1000000 pixeli... według mnie powinna być taka opcja jak w polu OPIS gdzie możemy ustawić limit znaków, ale powinni tez samo zawijać do następnego wiersza np po 30 znakach, i właśnie zastanawiam się czy to tylko u mnie tak czy też jest to problem ogólny ??
Pozdrawiam

3654

Robster
12-02-2011, 08:23
Link do strony @zaxxx, podaj link :)

zaxxx
12-02-2011, 15:24
cala strona jest w fazie budowy a wszystkie artykuły , newsy są dodane tylko w ramach testu więc proszę się nie sugerować wyglądem
http://www.zybexnet.com/cl/wyspy/index.php/joomla-license
próbowałem inne templetki i podobnie, dodatkowo jak widac po lewej stronie w sekcji Ostatnio dodane tytuł też wchodzi na główną stronę... według mnie jest to po prostu błąd w samej strukturze skrypty komponentu ale mogę się mylić. Skrypt jest na prawdę OK, i jak by go dopracować, myślę że więcej nie trzeba. :)

pozdro

PS
korzystając z okazji czy można zmienić linki tak aby w głównym adresie zamiast fragmentu /joomla-license było coś innego ??

a_m
12-02-2011, 15:28
widziałeś kiedyś takie długie słowo? powsadzaj spacje albo wygeneruj sobie jakiś demo - tekst (http://www.lorem-ipsum.info/generator3)

zaxxx
12-02-2011, 19:09
no fakt nie ma takich długich słów, ale i tak nie działało idealnie jak wpisywałem normalne słowa, poradziłem sobie już z tym poniekąd, edytując troszkę moduł i działa metodą prób i błędów.
Pozdro