PDA

Zobacz pełną wersję : Intro przed strona główną



arkkos
14-10-2006, 21:19
Otóż stawiam jedną stronke w joomli, Chcialbym zeby po wybraniu strony, najpierw sie załadowało flashowe intro, po ktorym kliknieciu przenoszeniu bysmy byli na glowną strone. Probowalem juz to robić,ale nie wychodzi mi.
Strone z intro nazywam index.php i ma byc ona w katalogu templatki. a strone z wlasciwą stroną;) (dotychczasz index.php) nazywam main.php. I teraz jakie zrobić przekierowanie we flashu?
Na templates/mojatemplatka/main.php? I czy teraz w dwoch stronach mam umiescic

<?php
$iso = explode( '=', _ISO );
echo '<?xml version="1.0" encoding="' . $iso[1] . "\">\n";
/** ensure this file is being included by a parent file */
defined( '_VALID_MOS' ) or die( 'Direct Access to this location is not allowed.' );
itp... Prosze o pomoc i pozdrawiam

Dylek
14-10-2006, 22:12
A po co komplikujesz? Nie mozesz umiescic intro w pliku index.html, a dopiero klikniecie na cos tam, przenosiloby Cie do wlasciwego serwisu na Joomli i pliku index.php normalnie uzywanej templatki?
Oczywiscie zakladajac ze Twoj serwer jako pierwszy plik indeksu czyta index.html (czy cokolwiek innego poza index.php - ustal sobie i tam zrob flasha).

arkkos
14-10-2006, 23:23
Najprostszy, ale najlepszy pomysl;), Thx za pomoc. pozdrawiam

Dylek
15-10-2006, 10:39
Na najprostsze zawsze najtrudniej wpasc :)

crystalmaltez
21-07-2011, 19:58
podepnę się pod temat ..mam nadzieję że ktoś pomoże:).Co zrobić jeżeli serwer jako pierwszy czyta index.php ?

abdo
04-12-2011, 10:36
Jeszcze jedno pytanie, do tego najprostszego sposobu.. Tak, to działa ale jak już po wczytaniu intro wejdziemy w witrynę i później chcemy zrobić powrotkę na stronę główną, to wracamy do intro a nie do strony głównej. Co zrobić, aby do tego intro nie wracać?

Jdwind
04-12-2011, 10:51
Co zrobić jeżeli serwer jako pierwszy czyta index.php ?
Poszukać informacji o DirectoryIndex w Apache. Np. tutaj (http://blog.elimu.pl/8321-strona-wprowadzajaca-startowa-dla-joomla-i-nie-tylko/).