PDA

Zobacz pełną wersję : Serwery na stronę Joomla płatne z możliwością wykorzystania ich bezpłatnie przez pewi



Marta2011
13-02-2011, 12:27
Kto mi powie gdzie najlepiej przetestować stronę zrobioną w Joomla. I bez konieczności po czasie testowym wykupywania serwera. Podajcie proszę kila lub więcej adresów takich stron z serwerami. Będę ogromnie wdzięczna.

---------- Post dodany o 12:27 ---------- Poprzedni post był o 12:26 ----------

Jak już przetestuję dopiero będę myślała o kupieniu miejsca na stronę.

pyziak
13-02-2011, 12:34
Było na forum masę razy, skorzystaj z wyszukiwarki, każda szanująca się firma daje okres testowy

kurtz
13-02-2011, 12:36
nie ma serwerów dla joomla!. są serwery z pewnymi parametrami, które mogą być pomocne w funkcjonowaniu. minimalne parametry, wymagane do pracy joomla! podane masz na stronie pomocy i wiki.

serwer dostosowany optymalnie, możesz mieć, kupując własny dzierżawiony i tam, każdy parametr dostosować do potrzeb, co faktycznie przekłada się na stabilność, szybkość, itd.

to tak gwoli informacji, bo raczej nikt nie będzie tutaj sypał nazwami.

seba.adm
13-02-2011, 12:37
Witam

@Marta2011. Stronę możesz przetestować lokalnie na własnym komputerze. Skorzystaj z tego: mov'AMP - Joomla! wszędzie tam gdzie chcesz (http://www.trzepizur.pl/movamp.html). Na wiki masz >>przewodnik<< (http://wiki.joomla.pl/index.php/Mov%27AMP_PL_-_Joomla%21_wsz%C4%99dzie_tam_gdzie_chcesz), który odpowiada na podstawowe pytania.

// Cześć @Pyziak, @Kurtz

Marta2011
13-02-2011, 12:44
Przeszukałam wszystko i jakoś nie mogę nic odpowiedniego znaleźć. Ja już przetestowałam na kompie stronę. Obecnie mam komuś zrobić stronę w joomli tyle że nie wiem gdzie kolega powinien wykupić domenę i miejsce na stronę. Dlatego zanim polecę koledze odpowiedni serwer i domeny chce sobie założyć testowe konto by zobaczyć jak wszystko działa.

kurtz
13-02-2011, 12:47
to nie jest forum do robienia komuś reklamy. nikt nawet nie pokusi się, żeby cokolwiek sugerować. na forum możesz przeczytać ewentualne opinie i z nich wnioskować o jakości usług.

// czołem @seba.adm

Marta2011
13-02-2011, 15:29
Z jakich kto korzysta serwerów podajcie na priv jeśli nie można na forum. Dzięki za info na priv seba.adm.