PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobić obok napisu w katalogu : NEW lub NOWOŚĆ



zielak18
14-02-2011, 08:15
Witam,
Nie wiem jak to fachowo się nazywa moim rozumieniem że w katalogu nazw chciałbym wstawić obrazek lub gif o nazwie NEW lub NOWOŚĆ przykład: 3665

pyziak
14-02-2011, 10:08
napisu w katalogu

nie bardzo wiem co to znaczy, ale to mi wygląda na menu i jeżeli chodzi żeby w danej pozycji menu wyświetlała się grafika to :
w ustawieniach 'Pozycji Menu' masz po prawej 'Parametry systemu' i tam masz pozycję 'Grafika menu' z rozwijanej listy wybierasz co Cię interesuje, oczywiście wcześniej przygotowaną grafikę należy umieścić na serwerze.

zielak18
14-02-2011, 10:53
Właściwie tak zrobiłem wgrałem gif potem w menu 'Parametry systemu' i w pozycję 'Grafika menu' z rozwijanej listy wybrałem gif i zapisz a na stronie nic nie wyskakuje co może byc spowodowane czy połaczenie SSl właczyć wyłaczyć ignorować co jeszcze trzeba zrobić?

Już wiem w modul menu tzreba było właczyc ikony w menu mod_mainmenu >> pozostałe parametry>> ikony menu na tak oraz wybierasz gdzie prawa czy lewo i potwierdzasz a potem na głownym menu np start w Parametry systemu' i w pozycję 'Grafika menu' wstawiasz obrazek i gotowe