PDA

Zobacz pełną wersję : płynne pojawianie się częsci content



coliberek1
14-02-2011, 19:43
:D że też zawsze muszę coś wymyśleć...

Witam ,

mam takie pytanko. Czy istnieje jakis dodatek dzięki któremu mozna by bylo uzyskać płynny efekt pojawienia się części Content? Np wjeżdżające od prawej/lewej lub delikatne pojawienie się?

Dokładnie chodzi o cos na zasadzie TABS do artykułu tylko zeby to samo robić z kolumnami. Np jest część content i dwie prawe kolumny. Po wybraniu czegoś z tej środkowej content się zwęża a ze środkowej robi się najszersza część "content" , po wybraniu tej najbardziej prawej, poprzednie dwie się zwężają a z nij robi się szerokość "content"

Podejrzewam ze w tej kwestii trzeba by bylo pokombinowac coś z jquery , tylko zanim zacznę rzucać granatami w kodzie templatki :lol: postanowilam zapytać czy może jest już coś w tym stylu w gotowych rozwiązaniach. Pezeczesuję JED ale narazie bez efektów...

-------------

Teraz jeszcze sobie tak pomyslałam, ze ewentualnie mozna by bylo zrobić 3 szablony, w których dane kolumny miałyby pożądaną szerokość ... tylko własnie jak mozna by było zrobić jakiś ciekawy efekt pojawienia się części content?

-------------->
Już sprawa rozwiązana:up:
Każdą z kolumn (main, right, right2 ) "ubrałam" w klasę, której to nadałam określony efekt jquery np:



$(".class1").click().oneTime("1ms", function() {
$(this).show('slide', {direction: "down"}, 1000, false);
});


Skrypty wywołałam w szablonie, w częsci <head> i voila :)

Pozdrawiam,
Gosia