PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 w dwóch adresach a gallery_plugin



jarma111
15-02-2011, 20:25
Witam,

Mam zainstalowany plugin wyświetlania obrazków w katalogu.
Jest zainstalowany w dwóch domenach na tym samym hostingu.
pod tym adresem nie wyświetla obrazków:
http://my1953.net/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=27&sobi2Id=2&Itemid=89
pod tym adresem wyświetla prawidłowo
http://www.mojabryka.com/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=16&sobi2Id=1&Itemid=91
Co może być przyczyną takiej sytuacji?
Na stronie z poprawnym wyświetlaniem, to standardowa templatka bez jakiejkolwiek ingerencji ja_purity,
z zaimplementowanymi dodatkami, ale stroną startową systemową "start".
Na stronie z nie wyświetlaniem się obrazków, to standardowa templatka bez jakiejkolwiek ingerencji rhuk_milkyway,
z zaimplementowanym dodatkiem Sobi2, ale strona startowa jest zmieniona na "katalog".
Czy w związku z tym faktem, może zaistniała sytuacja innych parametrów tej strony niż strona "start" na stronie wyświetlającej obrazki?

Pozdrawiam,
- jarma111
Gdynia

---------- Post dodany o 20:25 ---------- Poprzedni post był o 12:33 ----------

Witam,

Normalnie to ja jestem stary sklerotyk i idiota.

Jak instalowałem plugin do mojabryka.com to dla Sobi2 zainstalowałem templatkę, ale instalując dla my1953.net, poszedłem na skróty (nieświadomie)
i tej templatki nie zainstalowałem mimo jej obecności na lokalnym komputerze.
Dopiero plugin, doinstalowany do templatki okazuje swoją funkcjonalność i działa znakomicie.

W rozwiązaniu problemu pomógł "jolaass", za co Mu serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam
- jarma111

Jola
15-02-2011, 20:53
Jestem kobietą :)

jarma111
15-02-2011, 21:49
Witam,

Zazwyczaj chłopaki w takich sytuacjach, odpowiadają: przepraszam, nie wiedziałem, gdybym wiedział i tak dalej.
Mam taki nick na allegro, który sugeruje, że jestem kobietą, a to skrót połączonego imienia i nazwiska.
Dlatego przepraszać nie będę, ale jestem zaszczycony, że pomogła mi kobieta.

Pozdrowienia z Gdyni,
- jarma111