PDA

Zobacz pełną wersję : DocMan - Instalacja



damian33
16-02-2011, 01:31
Probowalem zinstalowac DocMan-a uzywajac spakowanego archiwum, ale z jakiejs przyczyny mi sie nie udalo. Rozpakowalem wiec archiwum do folderu Doc i tak wrzucilem do katalogu temp na serwerze celem instalacji metoda Instaluj z katalogu.

/var/www/sites/yoyo.pl/p/o/poradniki-e/tmp/docWyskoczyl mi komunikat:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /var/www/sites/yoyo.pl/p/o/poradniki-e/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_utils.class.php on line 579Po odswiezeniu strony i pojawieniu sie ponownie PA Joomla widnial komunikat:


Komponent Instaluj: Inny komponent używa już tego katalogu: "/var/www/sites/yoyo.pl/p/o/poradniki-e/components/com_docman"
Komponent Instaluj: Inny komponent używa już tego katalogu: "/var/www/sites/yoyo.pl/p/o/poradniki-e/administrator/components/com_docman"

Skasowalem wymienione wyzej katalogi z serwera i powtorzylem instalacje. Niestety z takim samym skutkiem.
Dodam jeszcze iz w menu Komponenty figuruje pozycja DOCman ale nic z funkcji tam zawartych nie dziala. Uzywam Joomla 1.5.5

Zwracam sie z wielka prosba o pomoc co z tym fantem da sie zrobic.

pyziak
16-02-2011, 01:35
Uzywam Joomla 1.5.5 a gdzieś ty był ? (zahibernowali Cię ?) obecna wersja ma na końcu cyferki .22 , następnie więcej informacji trzeba podać, odnośnie między innymi jaki hosting etc.

damian33
16-02-2011, 01:49
Co do wersji to moze faktycznie nie najnowsza, ale wszystko inne dziala bardzo dobrze. Serwer to yoyo.pl. Wczesniej testowalem DocMan-a na cba.pl (dostosowalem sobie wyglad komponentu w/g wlasnego uznania) gdzie zainstalowana jest Joomla 1.5.15 i tam nie bylo problemow.
Dodam jeszcze ze linia 579 gdzie zglasza blad wyglada nastepujaco:


579. public static function getMaxUploadSize()
580. {
581. $sysUploadMax = DOCMAN_Utils::text2number(ini_get('upload_max_file size'));
582. $sysPostMax = DOCMAN_Utils::text2number(ini_get('post_max_size') );
583. return min($sysUploadMax , $sysPostMax);
584. }

pyziak
16-02-2011, 10:25
Joomla! posiada pewne wymagania systemowe, rozumiem że sprawdziłeś hosting pod tym kontem , poza tym napiszę to po raz setny
DARMOWY HOSTING = DARMOWE PROBLEMY

damian33
16-02-2011, 19:38
Joomla! posiada pewne wymagania systemowe, rozumiem że sprawdziłeś hosting pod tym kontem...Szczerze mowiac to nie bardzo wiem o jakie wymagania by chodzilo. Mam zainstalowanych pare rzeczy (phoca gallery, system komentarzy, kw visitors statistics) i calosc dziala bez zarzutu. W bazie danych sprawdzalem i tabele utworzyly sie w trakcie instalacji prawidlowo. Liczylem na to iz ktos mial podobny problem i wie jak sie z nim uporac. Staram sie jakos sobie radzic, ale nie mam jeszcze zbyt duzego doswiadczenia z CMS Joomla.
(http://www.wais.kamil.rzeszow.pl/)