PDA

Zobacz pełną wersję : preloader joomla problem....



suchy88pl
16-02-2011, 15:18
Witam mam do Was pytanie.Mianowicie chodzi mi o loadera całej strony w Joomla. Przeszukałem forum ale niestety tutaj nic mi nie pomogło wiec poszperałem troszkę w googlach i znalazlem cos takiego http://www.nabilsadki.com/javascript/item/8-how-to-preload-a-page-using-mootools wszystko robię tak jak jest tam napisane otwieram index.php templatki wklejam te wszystkie kody w dobre miejsce skrypty dwa ktore z tamtad ściągnąłem wrzucam do folderu js na serwie ale leader działa połowicznie..mianowicie pokazuje się jednocześnie ze wczytywanymi elementami strony.A chodzi mi o to aby cala zawartość strony pojawiała się w momencie gdy się wszystko załaduje. mógłby ktoś pomoc,bardzo mi zalezy na tym ??:) będę wdzięczny;)

ppilus
16-02-2011, 16:08
Polecam http://www.webtips.pl/topic/19688-javascriptcss-preloader/
Prosty i niezawodny. Nie przejmuj się, że link do demo nie działa. Ważne, że działa podany kod. Sprawdzone.

suchy88pl
16-02-2011, 16:27
hmmm rozumiem ze w tym linku co podales jesli tworzymy nowa klase w cssie dodajemy kody js to rozumiem ze klase w aktualnym ccsie templatki dodajemy i reszte walimy do index php tzn scrypty itp itd tak ??:)

ppilus
16-02-2011, 16:50
Tak.
Postaraj się pisać stosując zasady interpunkcji. Taki słowotok ciężko się czyta i trudno zrozumieć co autor miał na myśli.

suchy88pl
16-02-2011, 18:30
tylko jeszcze jedno pytanko mam.Ktorego css-a powinienem edytowac?? bo mam kilka w teplatce mianowicie ie6.css, ie7.css, layout.css,menu.css,module.css,suckerfish.css,temp late.css,slimbox.css moim zdaniem template css.DObrze myśle??

ppilus
16-02-2011, 18:58
Dobrze.

suchy88pl
16-02-2011, 19:41
Zrobilem tak jak jest opisane, lecz napis ladowanie strony, jest caly czas i przezroczystosc zawartosci tak samo..... tak jakby ten skrypt nei działał:
<script type="text/javascript">
function koniecladowania() {
document.getElementById('trescstrony').style.filte r="Alpha(Opacity=100)";
document.getElementById('trescstrony').style.opaci ty="1.0";
document.getElementById('preloader').style.display ="none";
}
</script>


adres strony www.disconumberone.pl